Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon leginkább...

Magyarországon leginkább nagyarányú kiadás és adócsökkentésre lenne szükség állami téren?

Figyelt kérdés
Ha több pénz maradna a lakosságnál, akkor felpörögne a gazdaság.
2015. máj. 27. 07:27
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

#30


24. válaszom utolsó bekezdése.

2015. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
84%
Éééés most se oldódott meg semmilyen probléma az egykulcsossal, de legalább lett több. Akkor most örüljünk?
2015. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
32-es! De megoldódott! Csak te nem látod!
2015. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

#33


Most direkt hazudsz?

2015. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Nem hazudok! Csak te nem érted a lényeget!
2015. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Igazad van, most hogy mondod, látom már. Minden a legnagyobb rendben megy, azért is foglalkozik a kormány a fontos dolgokkal, ahelyett hogy kamu problémákat kreálna, mint a megélhetési bevándorlás.
2015. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

#35


Körbeért az érvelésed nem tudod megvédeni az egykulcsos rendszert, hanem azt állítod, hogy rosszabb a másik.


Arról nem is beszélve, hogy a kormány érvelését vetted át egy az egyben, ami hibás gazdaságilag, de politikailag indokolható.

2015. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
37-es! Úgy teszel, mintha a progresszív adózás lenne a legtutibb, legigazságosabb adózási forma ebben a világban! Remélem, azzal tisztában vagy, hogy a mai keretek között, ebben a rendszerben, amiben jelenleg élünk, nincs, és soha nem is lesz igazságos adózási rendszer megvalósítva! Mert lehetetlen! Te pedig az igazságos adózást akarod elismerni a progresszív adósással, miközben az egykulcsos adózást lefikázod! Maga az egész rendszer nem jó, így nem is lehet jó adózási rendszer benne sem kitalálni, sem megvalósítani, sem alkalmazni! Jó tisztában lenni bizonyos dolgokkal, ha már ha az igazságot keressük!
2015. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

#38


Azt állítottam és amellett érveltem, hogy a többkulcsos adórendszer a jelenleg legjobb lehetőség a gazdasági hatásai miatt.


Te pedig populista szólamokkal, érvek nélkül próbálsz visszavágni.


Ha szerinted nincs igazságos adórendszer, akkor nem lehet érvelni egy adórendszer igazságosságával, ez esetben csak a gazdasági hatások maradnak, de egy gazdasági érvet nem láttam még tőled.

2015. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
39-es! "a többkulcsos adórendszer a jelenleg legjobb lehetőség a gazdasági hatásai miatt" - Én meg azt mondtam már korábban, hogy 20 évig többkulcsos adórendszer volt, mégsem oldódott meg az ország gazdasági, és az emberek jövedelmi problémái! Populista vagyok? Mégis, nem az emberek boldogulásáról beszélgetünk? Avagy az a cél, hogy a jelenlegi kizsákmányoló kapitalista rendszert magasztosítsuk fel még jobban??
2015. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!