Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Súlyos kérdés! Egyetértenétek...

Súlyos kérdés! Egyetértenétek egy ilyen rendszerrel?

Figyelt kérdés

Egyetértenétek egy ilyen politikai rendzserrel?


- visszavezetni a halálbüntetést, de csakis 101 % bizonyítással elkövetni azt.

- a túlzott segélyezést visszavonni,ha egy családnak van 3-4-5 gyerek, de nem dolgoztak sose, csak segélyen éltek az ilyet beszüntetni.

- több munkahelyet teremteni, a munkanélkülieknek közmunkát vagy valamilyen munkát ajánlani.


- nagyon szigorítást a roma bünözök és magyar bünözök ellen is


- nyugdijasokat, kóházakat, épületek fejlesztését támogatni.



nem vagyok cigányellenes vagy fajgyülölö.vannak cigány barátaim.de sajnos a nagy részük semmirekellö, ingyenélö, bajcsináló.


vidéken félni kell folyamatosan tölük, a nyugdijasoknak és rendes családoknak egyaránt.



na?

miben nem értetek egyet és miért?


2015. máj. 28. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
az ég világon nem oldalának meg semmit ezek a lózungok
2015. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Egyik ponttal sem értek egyet.

Ezek tényleg csak lózungok.

Tuti valami jobbikos vagy, azok vannak ilyen szinten.

2015. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Szigorítások meg halálbüntetés helyett egy működő rendőrség kéne, aminek például megéri bejelenti, ha elloptak tőlem valamit, mert elkapja a tolvajt.

Szerintem munkahelyteremtést csak végső esetben érdemes alkalmazni. Inkább a befektetési kedvet kell növelni alacsony adókkal és az oktatás fejlesztésével.

A többivel egyetértek.

2015. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

-eleve sokkal több p´nez maradna meg

- csükkene a börtönök telítettsége.

- nagyobb lenne a biztonság.


ezek szerintem fontos dolgok.

de kiváncsi vagyok arra, hogy ti mit képzelnétek el! :)

2015. máj. 28. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Én mondjuk adócsökkentést képzelnék el, hogy az embereknél maradjon rendesen pénz, ha már egyszer dolgoznak érte.

Ez gazdasági fellendülést is hoz, mert többet költenek, ha több a pénzük.

2015. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Semmi értelme nem lenne a halálbüntetés visszavezetésének, mert nincs visszatartó ereje. A 101 %-ig bizonyítás pedig nem létezik.

Nem értek egyet a túlzott segélyezéssel. De ha már van valahol 4-5 gyerek, és a családfőnek nincs munkája, akkor a gyerekek haljanak éhen?

A több munkahely nem elhatározás kérdése, ahhoz megfelelő gazdasági feltételek kellenek.

A közmunka NEM munka, és csak ideiglenes segély a munkanélkülieknek. Abból a pénzből nem lehet megélni.

Nem csak a nyugdíjasokat, hanem a kiskeresetű aktív dolgozókat, családokat is támogatni kellene. Ahogyan az egészségügyet és oktatást is.

Nem szigorítani kell a bűnözés büntetési tételeit, hanem megelőzni a bűnözést.

Vidéken élek, ahol sok cigány van, de még sem kell tőlük félni. A Cigány Önkormányzat jól tudja kezelni a velük való problémákat.

2015. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát ez aztán súlyos kérdés. A múlt héten csak 60 ilyen hülyeséget kérdeztek meg. Akkora lózungok vannak benne mint az állat. Először részletezni akartam, de minden mondatát fáj olvasni. Inkább feküdj le, holnap suli.
2015. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Most leirtad a Fidesz politikáját.

Írja mindenki,hogy mekkora lózung, semmi értelme, stb.

És mégis Fidesz kormány van, és még lesz is sokáig :D:D:D:D:D:D:D

2015. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

"több munkahelyet teremteni"


Kész, eddig olvastam. Újabb kommunista kérdés.


De segítek abban, hogy miért vagy az: Az állam nem teremt munkahelyet. Azt a vállalkozók szoktak. Az államnak csak annyi a feladata, hogy megfelelő körülményeket hoz létre, hogy megfelelően tudjanak működni ezek a befektetések.

2015. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az állam teremteni is tud munkahelyet. A Samsung is így lett "teremtve". A sikerhez persze olyan állami cég kell, ami a nemzetközi protekcionizmus -mentes piacon is megállja a helyét.
2015. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!