Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mivel tette tönkre az...

Orbán mivel tette tönkre az országot?

Figyelt kérdés

Kérlek részletesen, érveiteket példákkal támasszatok alá!

Én nem értem miért utálják ennyire...

A stadionok fejlesztését és a vasárnapi zárvatartást én sem támogatom!

No de mivel rosszabb Ő mint Gyurcsány?



2015. jún. 1. 15:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

az a baj hogy az atlag embernek nehez azt megmagyrazni hogyha emelik a beret, akkor meg nem lesz jobb az orszagnak illetve, ha egy bizonyos szankciot csinalnak akkor neki lehet jobb lesz 10even belul sokkal.

ha meg is erti, akkor nem sem hiszi el.

ha el is hiszi akkor sem hisz az aktualis kormanyfonek semmit, mivel mar teljesen a hitrendszerebe ferkozott hogy o csak lop, mivel mindenki azt mondja hogy csak lop..


tehat teljesen lehetetlen hogy jojjon valaki akit dicserni fognak es jol is vezeti az orszagot, eleve ez lehetetlen hogy jol vezesse az orszag gazdasagat, de kozben az atlag embereknek adjon eleg penzt.


de talan ennyire megsem rossz a helyzet. lehet csak az van hogy aki itt gyk sokat ul az altalaban sokat van online, az kevesebbet tett le az eletbe, es ezert minden masokra fogja a sikertelenseget. es a valo eletben egyre tobben latjak a sok eus palyazatbol epulo uj epuleteket, es modernizalodast.

(ha nem vetted magadra akkor miert pontozol le?:D)

2015. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!