Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Szerintetek ki a...

Jobbikosok! Szerintetek ki a legjobb szakpolitikus a Jobbikban?

Figyelt kérdés
Merem remélni hogy aki Jobbik szimpatizáns az tudja hogy kik a szakpolitikusok a pártban, ki milyen ügyekért felelős.

2015. jún. 3. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Volner, de nem a gazdasági, hanem a közbiztonsági ügyekben.Ha jól tudom, korábban rendőrként dolgozott, és jelenleg is biztonsági cége van, mintha.Azt viszont, hogy miért tették oda gazdasági ügyeket magyarázni, kú*vára nem értem.


Másik felől, igaz hogy nem szakpolitika, de Szabó Gábor, aki csak az előző ciklusban dolgozott képviselőként, nagyon jó pártszervező.

2015. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Gyöngyösi Márton. Nem gazdasági szakpolitikája miatt tette "híressé" a sajtó hanem a listázós kijelentése miatt, természetesen most nem erre gondoltam.


Morvai Krisztina is kitűnő jogász, csak ő ugye nem tagja a pártnak.

2015. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Fsza az egész Jobbik. Jöhetnének már kormányozni
2015. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kivétel nélkül mindegyik kiváló!
2015. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Volner azért került gazdasági vonalra, mert közgázból diplomázott, ha jól tudom.
2015. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az hogy Jobbikos... én biztos nem vagyok párttag. De azért mégis írok egy véleményt, ha nem gond. Pl. én arra figyeltem fel, hogy Nyikos László egy elég komoly szakember, aki a parlamenti munka során az előző ciklusban kiemelkedően végezte a munkáját és tényleg értett ahhoz, amiről beszélt.
2015. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%

"Volner azért került gazdasági vonalra, mert közgázból diplomázott, ha jól tudom."


Volner úgy szerzett Oroszországban diplomát, hogy szinte be se tette a lábát oda. Egy olyan egyetemen, amit csak diplomagyárnak titulálnak a világban. Magyarul vette, illetve még érthetőbben, amikor a Jobbikot kilóra megvették az oroszok, adtak Volnernek egy diplomát.

(amúgy egy rakás híres ember "szerzett" itt diplomát, pl az eszéről híres Valuev is :D)

2015. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Zagyva Gyula villanyszerelő.
2015. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szak(!!!)villanyszerelő-politikus. Ne csorbítsuk érdemeit.
2015. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

7-es


Adj erről valami forrást, ami megáll a lábán.

2015. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!