Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Fidesz...

Mi a véleményetek a Fidesz eddigi 5 éves tevékenységéről?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 19:25
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
71%
a közmunkából nem lehet élni, csak megélni, bár azt is nehezen (havi 50 ezer forint nem valami sok)
2015. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, ha ennyire rosz a fidesz, melyik párt lenne jó neked? Szerintem a jobbik nem. Tehát marad a baloldal, ami szerintem a következő 10 évben nem fog nyerni, tehát nem tudom mi lenne neked jó...
2015. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

#23

Ha neked meg ennyire ROSSZ a helyesírásod, hogy a ROSSZ szót rövid "sz"-szel írod, jobb lenne újra járnod az általános iskolát, vagy járj el alap kompetenciára, ami a FIDESZ elmebeteg oktatási szüleménye!!!!

Inkább valamelyik baloldal, mintsem ez a hadd ne mondjam már dühömbe, milyen egy alja párt ez a fidesz!!!

Járj nyitott szemmel vazze, és neked is kinyílik a csipád, mint néhány embernek azt már sikerült!!!

És te is rá fogsz még jönni, hogy hol is tart valójában Hazánk!!!

Mit gondolsz, mégis miért menekül ki annyi fiatal ebből az országból?

Mert ebből a fizetésből nem tudnak megélni, családot alapítani, és nagyon fontolgatják, hogy legyen-e gyerek, vagy sem!!!

Nézz ATV-t, azon is a FÓRUM című műsort, ahol egyre több a kétségbeesett, csalódott ember, akik nemtetszésüket nyilvánítják a fidesz felé!

És bizony, vannak olyan telefonálók, akik eddig a fideszre szavaztak, de rájöttek, mikre is képesek!!!

2015. jún. 4. 21:16
 24/59 A kérdező kommentje:
2015. jún. 4. 21:27
 25/59 anonim ***** válasza:
15%

Kedves Kérdező!


Lehetsz Fidesz ellenes, a következőre megszavaztatod az MSZP-t ugyan úgy szidni fogod őket, nem tudhatom biztosra, de nézd meg a falfirkákat... Gyurcsány helyett Orbán van és pont az olyan primitív emberek irkálják ki, mint te! Gratulálok! Nem, nem arról van szó, hogy védeném a Fideszt, csak a primitív emberekkel van bajom.

Sokkal jobban fejlődik az ország, a közmunka is munka, de biztos jobban tetszett a 30.000 ft/hó a semmit tevésért.

Reklamálj a stadionokért, amit építenek... khm építenek ergo munkát teremt. A foci javítása csak egy porszem, de alap követelmény egy EB/VB lejátszásához. Oh VB/EB ha mi rendezhetnénk meg, akkor az ország hatalmas támogatást kap. Ja és jönnek turisták, akikkel nem tudsz beszélni, de ők itt költik el a pénzüket és ezzel is javítva a gazdaságot. A foci legyen sz*r, a Stadion legyen jó és már megérte!!

Itt vagy másik posztban láttam, hogy a vasárnapi nyitva tartást is reklamálták az ilyen szidjuk a kormányt kérdésben. Annak is megvan a maga előnye, aki akar az most is eltud menni vasárnap dolgozni, aki akar az bevásárol szombaton, aki meg megteheti az étterembe vagy valahol kajál, aminek megint csak egy pozitív oldala van éttermeknek is van jövedelme.


Lehet nem kellene ilyen negatívan felfogni és isteníteni Sztálint és Lenint, de mindenkinek megvan a véleménye, de kulturáltabban is ki lehetne fejezni.

2015. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
0%

"Nézz ATV-t, azon is a FÓRUM című műsort, ahol egyre több a kétségbeesett, csalódott ember, akik nemtetszésüket nyilvánítják a fidesz felé!"


nincs több kérdésem

2015. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:

Inkább te vagy a primitív, te gyökér!!!

Mivel tudod bizonyítani alátámasztani, hogy valóban jobb lenne az országnak???

Mivel tudod???

Most okoskodj, te agymosott!!!!

Semmilyen pozitív érvet nem tudsz felmutatni, amivel el tudom hinni, hogy olyan jót tett nekünk a diktátor!!!

Ha neked tetszik a közmunka 50ezerért, akkor váljék egészségedre!!!!!!!!

De én inkább KIMENEKÜLÖK EBBŐL A NYOMOR TANYÁBÓL, nyelvet tanulok, önállósítom magam, összehúzom a nadrágszíjam, és inkább kint dolgoznék havi közel 400ezerért, mint itthon, 790ezerért robotolni!!!

Nem leszek ennek a diktátornak RABSZOLGÁJA, SEM PINCSI KUTYÁJA!!!!!!

2015. jún. 4. 21:42
 28/59 A kérdező kommentje:
*79ezerért
2015. jún. 4. 21:43
 29/59 anonim ***** válasza:
2015. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:

Te, aki engem ennyire kritizáltad véleményem, nem veszed észre, hogy teljesen lenullázódtál? xDDD

Annyit is érsz, te szerencsétlen! xD

Ön a leggyengébb láncszem!

VISZLÁT!!!

2015. jún. 4. 21:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!