Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

[link]


Én végig néztem és végig hallgattam. Ha ti is végig hallgattátok a videót, akkor mondjátok el a véleményeteket.



2015. jún. 5. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt hogy semmi nem lett kimondva benne. Ahhoz képest, hogy támadja Vona Orbánt, hogy csak kommunikál semmit nem csinál ahhoz képest ilyeneket mond, hogy hozzunk létre csendőrséget ami együttműködik a rendőrséggel és minden jó lesz. Miért lesz jó ha 2 szervezet csinálja egy munkáját, honnan lesznek plusz emberek a csendőrséghez ha a rendőrségnél is létszámhiány van? Ki fogja fenntartani a 2 szervezet infrastruktúráját és ez miért jobb mintha a rendőrségen belül lennének akik csak a közbiztonsággal törődnek (egyébként szerintem vannak csak létszámhiány van és túlterheltek). Bevándorlók meg ja tényleg akkora kárt okoznak, hogy a nemzeti konzultáció költsége kétszer annyi, mint amekkora összeget a menekültekre fordítunk.

[link]

Az echo tv-n meg azért erősen jelen van a jobbik meg nem tudom ez az N1 tv micsoda, de az tuti hogy média és csontig a jobbik seggében van az fix.

2015. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minek csendőrség, ha van TEK.
2015. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A TEK semmire sem jó. Orbán Viktor találta ki a TEK-et, a TEK viszont egy CIA-s szervezet, ami hasonlít az amerikai CIA-ra.
2015. jún. 5. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!