Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot elárasztották...

Magyarországot elárasztották a Románok? Mert az Mszp annó azt mondta az lesz ha megadják az állampolgárságot.

Figyelt kérdés
Lehet ha csak azért mondták hogy ellentétet kreáljanak a külhoni s az itteni Magyarok között?

2015. jún. 7. 20:54
 1/7 schocko ***** válasza:
40%
Ma már nem olyan jó Magyarországon, mint az MSZP idején volt, ezért ők is nyugatra mentek...(először magyar útlevéllel, de most már románnal is...)
2015. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Az MSZP hungarofób, nincs miről beszélni.
2015. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem a levegőbe beszéltek. A külhoniak magyar igazolvánnyal 90 %-os kedvezménnyel utazhatnak, amíg egy belföldi teljes árat fizethet.

Az egyetemeken egy kettős állampolgár az államilag támogatott helyeken előnyt élvez a belföldivel szemben.

Állami cégnél is előnyben van egy belföldivel szemben.

A magyar kórházaknak nincs pénzük a normális működéshez, de Romániában a kormány épít egy új kórházat az ottani magyaroknak.

Nagyon sok család költözött át Romániából a Viharsarokba. Egy részük még csak nem is magyar.

De a környékünkön a szőlősgazdák is románokat foglalkoztatnak, mert olcsóbbak, mint a magyarok.

2015. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
"A nEvEmM" gyere egyszer le ide Szegedre a kórházba. Itt vagy Erdélyivel vagy Románokkal van teli a kórház. És még őket veszik előre!!! Aki meg TB-t fizet (mint én) az meg várjon a sorára...ide jutottunk ebben az országban.
2015. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De egy kérdés, ki kért kedvezményeket, szavazási jogot stb?

Értem én hogy gond a kedvezmény, meg minden. De nem árasztott itt el senki semmit. Ne térjünk ki a kérdésről.


Szegeden az van a korházban, sajnálom. Marosvásárhelyen meg az van, hogy a 2 hete bent fekvő románt nem meri felállítani a Magyar ápolónő, hogy engedje oda a nem rég műtöttet, mert nem tudja kinek a kije, s fél hogy kirúgják.

2015. jún. 7. 21:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Kórház*. És sajnálom ha probléma van Szegeden ezzel, nem kellene hagyni :/...
2015. jún. 7. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

De most ráadásul nem az mszp, alteregói és hívei erőltetnék a bevándorlást?


Ja, mindenki jöhet, csak azok ne magyarok legyenek? Értem!

2015. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!