Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy a Magyarorsz...

Miért van az hogy a Magyarországon élő Roma az Mszp nek Roma, de a Romániában élő Magyar az már Román?

Figyelt kérdés

Az Mszp nek külön Roma tagozata is van.

Magyarországon élő Roma az Roma, Magyarországon élő Zsidó az Zsidó, de a Romániában élő Magyar az már Román mert Romániába él.


Döntsétek már el hogy most ez hogy van. Akkor az itteni Roma is legyen Magyar, ahogy a Zsidó is, és ne indítsatok Roma tagozatot, és jelentsétek ki, ti mondjátok meg mindenkinek milyen nemzetiségű, mert rasszisták vagytok.



2015. jún. 8. 18:44
1 2
 11/16 Shai-Hulud ***** válasza:
78%

És ki az a "ti"?

Ismerjük egymást személyesen?

Honnan veszed, hogy én kit hogyan hívok?

(Mellesleg leírtam, és egyáltalán nem azt, amit te szeretnél bemagyarázni.)


De megismétlem, hogy még ha leszakad az ég, akkor is magyar és nem Magyar....

2015. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon egyszerű. A mindenféle roma tagozatokon keresztül tudnak pénzt lopni (mármint az MSZP), az erdélyiektől meg nem tudnak lopni egy fityinget se. Aki nem tömi a zsebüket, azt meg utálják, mindenféle egyéb elvtől függetlenül.
2015. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

Hogy miért? Mert ez a megalázás. Nagyon sok határon túli magyarral találkoztam dolgoztam.

Az Erdélyiek közül 95% úgy viselkedik, mint egy román, lop, csal hazudik. Ezért.

Szlovákiai magyarok közül talán ha 2 ostobával találkoztam. Így őket megtisztelem ezzel.


A vicces az, hogy volt egy nagyon jó haverom, külföldön, ő Romániából származott, és nagyon megvetette a saját népét. Pont a fenti indokok miatt.

2015. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tipikus szocionista felfogás, mit szólnánk?
2015. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

,,És ki az a "ti"?

Ismerjük egymást személyesen?

Honnan veszed, hogy én kit hogyan hívok?

(Mellesleg leírtam, és egyáltalán nem azt, amit te szeretnél bemagyarázni.)


De megismétlem, hogy még ha leszakad az ég, akkor is magyar és nem Magyar....''


Tipikus kérdésre érdemleges választ nem ad, csak oszt pár hibát, holott mindenki megértette miről van szó, egyedül te süketelsz.



És arra a válaszra hogy megalázásból, mert lopósak az Erdélyiek. Egyrészt, ennyi erővel a cigányok vagy zsidók nem lopósak? Sajnálom, Erdélyi vagyok, és nekem is vegyesek a tapasztalataim, de sokan itt a Szlovákiai magyarokat is leszlovákozzák, ők kétlem hogy lopnának. De amúgy meg ha idejön valaki Romániából, lop, csal, hazudik, akkor tényleg nem érdemel tiszteletet, ebbe igazad van!

2015. jún. 9. 14:34
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező

Honnan szeded, hogy magyarországi zsidó, az magyar állampolgárságú zsidó nemzetiségű ember. (Tisztára megzavarsz ezzel a sok nagy kezdőbetűvel -ennál már csak az volt rosszabb, mikor valaki folyamatosan Rómát írt.)

Előszöris olyan, hogy zsidó nemzetiség nincs. Ha egy hete érkezett valaki Izraelből, az ma már "magyar ember".

2015. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!