Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hol jobb az élet...

Szerintetek hol jobb az élet Magyarországon vagy Romániában?

Figyelt kérdés

Megértem én, hogy Romániában is vannak komoly bajok láttam már ott durva gettót meg koldust középkori ruhában de amikor hazaérek Magyarországra és meglátom az első morgó munkást meg bemegyek egy olcsóbb útszéli kifőzdébe és vicsorogva elémb@sszák a mócsingokból készült ételt olyan áron amiből Románban 3 adag kiváló miccs kijött volna mindig arra gondolok "úristen, ezért jöttem haza?"


Ti mit gondoltok?



2013. ápr. 28. 13:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%

Magyarországon vannak városok ahol valóban élhető az élet, Romániában viszont leginkább csak Bukarest-ben jó

Na meg ne csodálkozzunk azon hogy balkáni övezetben vagyunk, itt persze hogy szegénység van

20/F

2013. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
40%
hát inkább Magyarország, mint Románia... oda semmi pénzért nem költöznék. Magyarország azért még jobb..
2013. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 rémuralom ***** válasza:
34%
Azért ott még nem tartunk, hogy Romániát jobbnak titulálhassuk. Még.
2013. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
40%
Románia a világ segglyuka, semmilyen univerzumban nem jobb mint Magyarország. És még ha az ország maga jobb is lenne, a románok akkor is elb@sznák.
2013. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
49%
Azért menjetek el egy román városba, az utcák patyolat tiszták, egy csikket sem látni az utcákon.
2013. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
66%

Még most Magyarországon jobb élni. Viszont lassan de biztosan süllyed az életszínvonal Magyarországon a buta kontár kormányunknak köszönhetően.

Ha 2014 ben nemtudunk kormányt váltani akkor erősen megközelítjük a Román életszínvonalat de az is megtörténhet hogy alájuk megyünk.

2013. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha Magyarországon éltél mondjuk 20 évet, Romániába meg egyszer-kétszer kimész akkor nem szembesülsz a mindennapos problémákkal, ott is elédb*szzák a mócsingokból készült ételt ha éppen egy olyan helyre mész.

Azért mert tapasztaltál pozitív dolgokat még nem jobb, gondolom Magyarországon is voltál már olyan helyen ahol rendesen kiszolgáltak, csak azt nem tartod számon mert az a normális.

Költözz ki nyugodtan és néhány év múlva rájössz,hogy ott sem jobb az emberek hozzáállása.

2013. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Dick Esmen ***** válasza:
Magyarország
2013. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
69%

Arad már lehagyja Békés megyét, de általában Románia még mindig elmaradott. Budapest sokkal jobb hely, mint Bukarest.

Románia kirándulás szempontjából nagyon jó hely, de nem szeretném ha ott kellene dolgoznom, megélnem. Amit leírtál olyan, mint amikor az idelátogató németek, hollandok rácsodálkoznak, hogy milyen jó hely ez a Magyarország.

2013. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
41%
Románia már jobb. Anyagilag egyszint, de minden másban jobb. Bukarest meg százszor jobb, mint a lepratelep Büdöspest. Jártam mindkét városban már. Tudom miről beszélek. Ja, és Románia fejlődik, mi meg csak zuhanunk.
2013. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!