Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok ahhoz, hogy a...

Mit szólnátok ahhoz, hogy a következő választást a Jobbik nyerné meg, és önállóan alakítson kormányt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én és a lengyel barátaim támogatni fogjuk a Jobbikot a jövőben, támogatni fogjuk a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalmat is. A Jobbikot úgy kell megváltoztatni, hogy ne szeresse a muszlim vallást, és ne szeresse az oroszokat. A Jobbikot a lengyelek is támogatják, azért támogatják, mert a lengyelek igazat adtak a Jobbikosoknak, a Jobbik megfogja nyerni a választásokat a jövőben. A Jobbik olyan párt lesz, mint a lengyel Jog és Igazságosság, a Jog és Igazságosság egy hazafi párt, ami nem olyan mint a lengyel Polgári Platform, nem olyan mint a Fidesz és a többi baloldali párt. A Jobbiknak esélyt kell adni, hogy a Fideszeseket és az MSZP-seket megbuktassa a jövőben és a bűnözőket meg börtönbe küldje és elvegye a politikai munkájukat. Én mindig is támogattam a Jobbikot, hogy megnyerje a választást Magyarországon és önállóan alakítson kormányt. A Jobbik jóban van a lengyelekkel és a törökökkel is, a törökök és a lengyelek elismerik a Jobbikot, a Fideszt és az MSZP-t nem ismerik el. A Jobbiknak meg kell nyernie a választást Magyarországon, és önállóan alakítson kormányt.


Akik egyetértenek a Jobbikkal, és egyetértenek a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalommal, azokat szívesen látom a támogatásukkal, és az egyetértésükkel. Akik egyetértenek azzal, hogy a Fidesz és az MSZP a süllyedésben találja a helyét, azokat is támogatom és megdicsérem a hazafisággal. Én azt fogom mondani, hogy hajrá Jobbik, hajrá Magyarország, Szebb jövőt és kitartás!



2015. jún. 9. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
A múltkor még nagy Jobbik-ellenes voltál, azóta mi lett?
2015. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hogy fel lehet ismerni a stílusát.

Úgy ír, mint valami autista vagy ilyesmi.

2015. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

"egy esélyt mindenképp megérdemelnek, aztán lesz ami lesz."


Igen, ezt én akkor mondom, amikor egy elhanyagolható összeget megteszek ruletten a pirosra. De nem az ország sorsát illetően.


"a törökök és a lengyelek elismerik a Jobbikot, a Fideszt és az MSZP-t nem ismerik el." Ez kit érdekel? Majd mi eldöntjük mi legyen! Az MSZP-t se ismeri el? Ezt nem hallottam még.


A Jobbiknak is volt néhány kellemetlen ügye,a mi miatt magyarázkodnia kellett, meg szögesen ellentmondott saját programjának.


"megdicsérem a hazafisággal"


Azta! Nem is tudtam ,hogy a hazafiság azt jelenti egy demokráciában, hogy politikai ellenfeleinket válogatás nélküla süllyesztőbe küldjük. De hát kinek hogy.

2015. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%

"Persze, hogy fel lehet ismerni a stílusát.

Úgy ír, mint valami autista vagy ilyesmi."


Nem tudom, hogyan írnak az autisták. Szerintem egyszerűen csak annyi, hogy túl részletes, túl szájbarágós és körülményes a fogalmazásmódja. És persze nyílt propagandát folytat ilyen módon. (Valaki meg nemrég azt írta, hogy szerinte olyan, mint egy általános iskolás. Van benne valami.)


Saca, nem akarsz nyilatkozni a témában, ha már ilyen jól szétoffoltuk a kérdésedet? :D

Tényleg kíváncsi vagyok, miért irkálsz ki állandóan ilyen kérdéseket. (Mint egyszer valaki megjegyezte, "napi Sándorka" :D)

2015. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jó nem lenne, ha a jobbik nyerne, egy: nics kormányzási képességük. kettő: a jobbik a fidesz háttérpártja, Vona (esténként szivárványszínű), de édesanyja még tartotta a Sabat-ot, mig Ő Orbán régi kollégium társa. Vagyis összeállnának, és cseberből vödörbe kerülnénk. Csak sokkal több tolvajt kéne eltűrnünk.

Hogy ki lenne jó az országnak? Na olyant nem látok.

2015. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!