Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok ahhoz, hogy a...

Mit szólnátok ahhoz, hogy a következő választást a Jobbik nyerné meg, és önállóan alakítson kormányt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én és a lengyel barátaim támogatni fogjuk a Jobbikot a jövőben, támogatni fogjuk a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalmat is. A Jobbikot úgy kell megváltoztatni, hogy ne szeresse a muszlim vallást, és ne szeresse az oroszokat. A Jobbikot a lengyelek is támogatják, azért támogatják, mert a lengyelek igazat adtak a Jobbikosoknak, a Jobbik megfogja nyerni a választásokat a jövőben. A Jobbik olyan párt lesz, mint a lengyel Jog és Igazságosság, a Jog és Igazságosság egy hazafi párt, ami nem olyan mint a lengyel Polgári Platform, nem olyan mint a Fidesz és a többi baloldali párt. A Jobbiknak esélyt kell adni, hogy a Fideszeseket és az MSZP-seket megbuktassa a jövőben és a bűnözőket meg börtönbe küldje és elvegye a politikai munkájukat. Én mindig is támogattam a Jobbikot, hogy megnyerje a választást Magyarországon és önállóan alakítson kormányt. A Jobbik jóban van a lengyelekkel és a törökökkel is, a törökök és a lengyelek elismerik a Jobbikot, a Fideszt és az MSZP-t nem ismerik el. A Jobbiknak meg kell nyernie a választást Magyarországon, és önállóan alakítson kormányt.


Akik egyetértenek a Jobbikkal, és egyetértenek a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalommal, azokat szívesen látom a támogatásukkal, és az egyetértésükkel. Akik egyetértenek azzal, hogy a Fidesz és az MSZP a süllyedésben találja a helyét, azokat is támogatom és megdicsérem a hazafisággal. Én azt fogom mondani, hogy hajrá Jobbik, hajrá Magyarország, Szebb jövőt és kitartás!



2015. jún. 9. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Álmodozni egyelőre még nem tilos errefelé. De várj kicsit még, és két eset lesz: vagy csak álmodozók lesznek itt, ország nem, vagy többségbe kerülnek az értelmesen cselekvők. Akkor meg a valóságról álmodoznak az emberek.
2015. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
én teljes mértékben egyetértek a kérdezővel. ugyanígy gondolom, kivéve hogy az oroszokkal nem árt jóban lenni, gazdaságilag mindeképp.
2015. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Képesek rá hogy választások előtt bedobnak egy rezsicsökkentést, pár nácizást/kommunistázást, pár kovácsbélázást, pár gyurcsányozást, és így újra nyerhetnek. Remélem hogy nem így lesz, de mindent megtesznek majd...
2015. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
"és ne szeresse az oroszokat." Nem értek egyet. Mi bajod velük?
2015. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vlagyimir Putyin nem támogatja az ukránokat, semmiben sem támogatja az ukránokat. Putyin elakarja foglalni egész Ukrajnát, a szélsőjobbos ukránok meg utálják a magyarokat. A Jobbik és a HVIM próbál mindent helyre tenni, de az ukránok az útjukat állják.
2015. jún. 9. 18:34
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt is tudom, hogy a Jobbiknak a gazdasági politikája baloldali, a Fidesznek is baloldali, de az MSZP-nek meg jobboldali a gazdasági politikája.
2015. jún. 9. 18:36
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Először azt hittem sandorka25 írt ki megint egy kérdést :D


Amúgy én úgy vagyok vele, hogy egy esélyt mindenképp megérdemelnek, aztán lesz ami lesz.

2015. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Igen. kapjon egy esélyt a Jobbik.

és ne 2018 ban hanem előbb!

2015. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Azért ha a 2014-es választási programjukat vesszük alapul, akkor szerintem könnyen olyan történhet, mint 2002-ben Medgyesy-kormány alatt, hogy amit ígértek azokat elkezdték végre hajtani(Béreket, nyugdíjat, ösztöndíjat emelt), aztán látni lehetett mi lett az eredménye. Amit a programba ígérnek az szép és jó, csak az a kérdés, hogy van-e gazdasági alapja annak, vagy csak újabb hiteleket kell felvenni.
2015. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

"Először azt hittem sandorka25 írt ki megint egy kérdést :D"


Jól hitted. Ugyanaz a felhasználó (meg BobXd vagy valami ilyesmi nickje is volt már); egyrészt fel lehet ismerni a stílusáról, másrészt meg valahol be is vallotta már.


BobSándorka, hogy a kérdésedre is válaszoljak: Nem örülnék neki. És szerencsére abszolút esélytelen is a dolog.

2015. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!