Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberalisok! Mennyi menekultne...

Liberalisok! Mennyi menekultnek engednetek meg maximum az itteni letelepedest?

Figyelt kérdés
Konkret szamra vagyok kivancsi hogy mi az amire mar ti is azt mondjatok hogy eleg. 10ezer? 100ezer? 1millio? Mennyi szerintetek az idealis szam?

2015. jún. 9. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Csak a legszükségesebb 100.000,de ők tényleg rászoruljanak,azaz nagyon megszűrnám kit engednék be,de őket kötelességemnek érzem emgsegíteni.
2015. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Amennyi ide szeretne jönni, és alkalmas rá. Nem a létszámban korlátoznám a dolgot. A társadalomba való beilleszkedési lehetőségek alapján határoznám meg ki telepedhet le, pl képzettség, nyelvtudás, tőke, esetleg kapcsolatok, stb. Ha egymilliárdan teljesítik a kritériumokat, akkor jöjjenek csak.

De nyugi, szinte senki nem akar itt letelepedni. Ez csak Viktor agyából pattant ki. Az itteniek többsége megy tovább Németországba, Franciaországba, Angliába.

2015. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tetro ***** válasza:
79%
Hát Semjén tegnap azt nyilatkozta a parlamentben, hogy napi ötmillió jön mostanában. Az már szerintem is elég durva. Holnapra már leszünk vagy 25 millióan. Rettegés ON
2015. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem számokban, ha nem gazdasági tényezőkben néznék a dolgot, miért lenne gond, ha szakképzett orvosak befogadnánk, megtanítanánk magyarul és dolgoznának, miközben családjával békésen élhet.
2015. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Az afrikai országok poltikusai mirt nem világosítják fel a népüket hogy te ne szüljél már minden héten egy ygereketr mert nem tudod eltartani! nem lenne ilyen probléma
2015. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 tetro ***** válasza:
44%

19.45

mert nem hogy oktatás nincs, de sok helyen állam se. tájékozódj az afrikai helyzetről, meg az elmúlt száz év történéseiről arra, és megkapod a kérdésedre a választ.

2015. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Azért az túlzás, hogy nincs oktatás, nekem az egyetemen van egy tanárom aki Togóból érkezett egyetemista korában ösztöndíjjal tanult az ELTE-n, és ma tanár a Miskolci Egyetemen.
2015. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
100 ezer, max. negyedmillió.
2015. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

A saját Nemzetem védelme a fontos, akit lehet vissza kell küldeni ahonnan jött.

A világ nagy városaiban jártam láttam,hogy mit okoz az idegen bevándorlás a harmadik világ államaiból érkezők miatt

aki ide 100 ezer bevándorlót beengedne az nem Magyar hanem féleszű....

2015. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Eltűnt a hozzászólásom amiben 0-t írtam, mert még van 1M kisebbségünk akit integrálni kell.

Ebben mi a gáz????

2015. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!