Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a határon...

Mi a véleményetek a határon tuli magyarok egyszerüsitett honositásáról?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Így van utolsó! Ezt el is felejtettem írni. Az erdélyiek levélben is szavazhattak, sőt nem egyet busszal hoztak ide. Ezzel szemben a Magyarországon magyar szülőktől született magyar állampolgár bátyám nem szavazhatott külföldről. Mindent kitaláltak neki, hogy ellehetetlenítsék. És ezt nem csak túle hallottam, hanem több külföldön tartózkodó magyartól is. Nyílván az az oka, hogy ők túl értelmesek ahhoz, hogy a fideszre szavazzanak, ezért akádolyozták őket.
2015. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne a Jobbik én már rég nem foglalkoznék poltikával
2015. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Persze. Azért hozták meg így a jogszabályokat, hogy minél jobban megakadályozzák hogy valaki aki elhagyat Magyarországot szavazni tudjon. Skociából Londonba, Vancouverből Torontoba, Hamburgból Münchenbe (stb, stb) még repülővel is hosszú az út. Egy szavazásért kevesen fognak időzónákat átrepülni Vancouverból Torontóba. Ők mégsem szavazhatnak levélben.

Az erdélyi, vajdasági, kárpátaljai biztos Fidesz szavazók igen.


Rohadjon meg ott ahol van az egész Fidesz.

2015. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!