Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma is megfigyelik úgy az...

Ma is megfigyelik úgy az embereket és készülnek róluk jelentések mint régen és hol lehet jelentkezni rá?

Figyelt kérdés

Köztudott hogy a Kádár-rendszerben zajlottak megfigyelések ill. jelentésírások(és gondolom előtte is tehát Rákosinál ill. Horthynál)és az a kérdésem egyrészt hogy ma is vannak-e ilyen megfigyelések(tehát az egyik ember megfigyeli a másikat és jelentést ír róla)és hol lehet rá jelentkezni ugyanis én nagyon szivesen megfigyelnék másokat, követném őket, szaglásznék utánuk(stb.)s aztán a megfelelő helyen az elvégzett munkámról beszámolnék!


Ne is konkrét címet adjatok csak legalább írjátok körül, hogy aki érteni akarja az tudja!


2015. jún. 12. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Magánnyomozók például hogyha kém akarsz lenni az nem nagyon jön össze mert valszeg vannak viszont mint a kémek nagyon titkosak nem olyan mint hétköznapi munkák jöttem kémnek zoli vagyok negyvenkettő éves tudok figyelni ez nem ilyen
2015. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát így biztos nem, hogy kiírod valahova...
2015. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ugye ugyanúgy ahogy Kádáréknál(meg előtte)ma is készülnek jelentések?


Tehát ahogy ugye most korunkban egyre-másra derül ki hogy 20-30 éve ki jelentett kiről majd 30 év múlva a mai jelentések kerülnek napvilágra?


Tehát ma is megfigyelik az emberek a másikat? Maradjon akkor ENNYI a kérdésem...

2015. jún. 12. 16:50
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy látom senki sem mer válaszolni tehát borítékolható a válasz, hogy bizony ma is megfigyelnek...


Mondjuk sejtettem(nem most jöttem le a falvédőről)de akkor ne szídjuk Kádárékat, hogy ott és akkor mennyi besúgás volt és milyen mocskok voltak ha ma is az megy!


Ma is eladnánk az anyánkat is jó pénzért jó beosztásért!

2015. jún. 12. 17:18
 5/6 belapus ***** válasza:

Mostanában derült ki, hogy az Orbán-kormány titkosszolgálati módszerekkel figyeltették az ellenzéki aktivistákat plakát-ügyben.


[link]


Igaz, itt nem magán személyekről van szó, hanem rendőrökről.

Óh, régi, szép 3/3-as idők, végre visszajöttök!

Próbáld meg a hatalmon lévő párthoz tartozó ismerősödet megkérdezni.Ha ilyen nincs, akkor a helyi irodájukban is érdeklődhetsz, ajánlkozhatsz.

2015. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyne készülnének jelentések emberekről. Csak a hatalomgyakorlási módszerek finomodtak, nincs az a félelem, nem kell boldog-boldogtalant megfigyelni.
2015. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!