Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kezdett kialakulni a...

Mikor kezdett kialakulni a Magyar politikában a Hungarofóbia?

Figyelt kérdés
Egyes pártokban rémes látni mekkora Magyar gyűlölet dűl. Szerintetek valaha is megszűnik ez?

2015. jún. 14. 20:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki nyugodjon le a 3.14csába A magyar politikában nincs jelen hungarofóbia.
2015. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Én nem érzem úgy, hogy nagy hungarofóbia lenne, vagy hogy bárki kirekesztene, mert magyar vagyok.

Romániában ... na ott pl van ilyen probléma, de mintha kezdene alábbhagyni szerencsére.

2015. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%

Milyen hungarofóbia?

Már lassan a víz is nemzeti lesz Orbánék alatt, akkor még mi a francot akartok?

2015. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy az Szaniszló?
2015. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
Hungarofóbia ? Ammeg mi ? :D
2015. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%
Nincs hungarofóbia? Akkor az mi, hogy ha kimerem mondani a cigány vagy a zsidó szót vagy megemlítem trianont akkor rasszista és hülye vagyok, de aki szemét magyarozik azzal semmi baj nincs. Védjük szegény kisebbségieket és toljunk minden este holokauszt filmeket mert az se folyik még a csapból.
2015. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%

"Akkor az mi, hogy ha kimerem mondani a cigány vagy a zsidó szót vagy megemlítem trianont akkor rasszista és hülye vagyok, de aki szemét magyarozik azzal semmi baj nincs."


Miért szemét magyaroznánk? Azért nem mindegy hogy mondod ki. Mert itt is rengetegen hozzászólnak úgy, hogy a cigányoknak a vérében van a bűnözés és ki kellene őket irtani. Ha normálisan hozod fel a témát, kétlem, hogy lehülyéznének.

2015. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Hát, csak olvasgatom a hozzászólásokat itt, és mindig kapok egy két ilyen libsi választ hogy a Magyar mindig is alá való nép volt. Az Mszp/Dk politikája már annyiszor kivesézett téma hogy nincs is miért emlegetni.

De egy cigány negyedbe is le lehet menni, ott is megszólják, megverik a Magyarokat.

2015. jún. 14. 20:49
 9/28 anonim ***** válasza:
34%
A fideszre és a jobbikra gondolsz?
2015. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%

Miért nem lehet kimondani, hogy egyes népeknek a vérében van a bűnözés? Itt az erőszakos bűnelkövetők 80-90%-a cigány.

"van normális cigány is" Azért az egy százalékért nem kéne itt tartani a maradék 99-et is.


A kutyáknál is vannak fajták, egyik agresszívabb másik szelídebb. Mindegyik fajtának más a viselkedése. Ez az embereknél is így van, miért nem lehet kimondani?

2015. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!