Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az meg hogy lehet, hogy a...

Az meg hogy lehet, hogy a szocializmusban szinte minden huszonéves fiatal tudott családot alapítani, meg volt saját lakása/háza, meg ingyen tanulhatott az egyetemeken?

Figyelt kérdés

A mai rendszerben egyiket sem tudom képzelni még 50 évesen sem.


Mégis azt akarják bemesélni, hogy ez ám jó rendszer, az előző meg rossz volt.


Sajnos mivel nagy nyilvánosság előtt vagyunk, ezért törvénytisztelő magyar állampolgárként,hazafiként el kell ismernem (tehát NEM TAGADOM) a Btk. 333. § értelmében a kommunizmus bűneit.


2015. jún. 16. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

azért a 3-as csak megmondta ütősen a frankót. sajnos ez Így igaz, és leginkább a magyar mentalitásnak, gondolkodásmódnak köszönhető.


és hát sajnos igaz a dolog. én még szerencsére megszereztem az első két diplomát majdnem a régi rendszerben, lényeg, hogy pont a fizetősség bevezetésének határán, de a másik kettőért még a mai napig is van adósságom. az sem reális, hogy nálunk többet kérnek egy félévért, mint sok ny-ei országban ... Végül az is igaz, hogy iszonyatosan eltűnt a színvonal, azaz nagyon megkérdőjeleződött a mai diplomák értéke.


Hát nyilván a régi rendszer se volt jó, isten ments tőle, de tudod mi a gond? lassan egy az egyben ott tartunk, csak más a neve.

2015. szept. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!