Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves, fiatal férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, fiatal férfiak! Ti elmennétek múzeumba a barátnőtökkel? Szerettek múzeumba járni? Ha nem szerettek, akkor se tennétek kivételt, ha Louvre-ról lenne szó?

Figyelt kérdés
Nyáron Párizsba megyünk a párommal. Mondjuk ő utálja a múzeumokat és a kiállításokat, és mindig hangoztatja, hogy nem született olyan ember a földön, aki őt egy múzeumba vagy kiállításra el tudná rángatni (kivéve az ásványkiállítások). Én sem vagyok nagy múzeum-rajongó, de azért Louvre-ba "illik"bemenni, hiszen kitudja mikor jutunk el oda még egyszer. Ő inkább vásárolni szeretne (pasi létére szeret vásárolni) és sétálni, megnézni az Eiffel-tornyot, a Notre-Dame-ot. De inkább az üzletek érdeklik. De elsősorban nem pénzt kérdése, szóval elvileg bemehetnénk anyagi szempontból, csak őt nem érdekli.
2015. máj. 12. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Jóhogy! Én szivesen elmennék a barátnömmel.
2015. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Kicsit tedd számára izgalmasabbá, ha nem kötik le a festmények annyira. Mondjuk találjatok valami eldugott helyet, ahol rosszalkodhattok kicsit. Persze nem szex, mert vannak kamerák, de egy kis ruha alatti tapi, csókolózás és mindjárt szívesebben fog veled menni :)
2015. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 aladar12 ***** válasza:
a modern művészeteket nem szeretem, mert a legtöbb cucc nem szép és nem is értem miért jó (véleményem szerint a művészet célja a szépség megragadása és örök élet adása neki), de pl a louvre-ba, ahol a mona lisa is van bemennék.
2015. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Egy primitív díszb*zival vagy együtt, bocsi.

Való igaz, a Louvre alapműveltség lenne.

2015. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy rajongok a múzeumokért, mert nagyon nem, kicsit unalmasnak tartom őket, de a barátnőmmel simán elmennék bármikor, mint közös program. Louvre alap, Eiffel-torony is, Notre Dame is. Bár abban nem lehet kamerázni, erre figyeljetek majd oda. A csávód elég szegényes ilyen téren, ha elmegy Párizsba, és vásárolgatni akar, amit megtehetne bárhol a világban.
2015. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont! Hülye lennénk nem bemenni ilyen helyekre, ha már ott vagyok.

Nem vagyok magam sem nagy művészetkedvelő, csak az irodalomban, zenében és táncban vagyok picikét járatos, de festészet, szobrászat stb hidegen hagynak. De azért a szépet én is értékelem még ezekben az ágakban is, és ilyen lehetőséget nem szívesen hagynék ki! Még akkor sem, ha a párom nem akarna bejönni velem, akkor addig menjen vásárolni. Nem csinálnék belőle problémát, de ezt elvárom fordítva is, ne legyen duzzogás, hogy "jaj miért nem velem vagy".

2015. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hol tart a világ, ha egy pasit első sorban a vásárolgatás érdekel (valami ilyen trendy divat bolond pasi?)


Igen, azt gondolom, hogy a Louvre-t érdemes megnézni, de végül is én megértem, ha valakinek a múzeum abszolút nem program, és egy nyaralásnak akkor is a kikapcsolódásról kell szólnia, szóval ha csak a múzeumra mondana nemet, azt talán tolerálnám, de azt elképzelni sem tudom, hogy elmegyünk Párizsba és a látványosságok, a város nézés helyett elkezdünk áruházakba járni.


(Egyébként ez komoly probléma, én például az aktív nyaralást kedvelem, városnézést, kirándulást ilyesmi. Volt exem, aki viszont azt szerette, ha kidöglik a tengerpartra, és 1.5 héten át napozik, amitől nekem felállt a hátamon a szőr. Sajnos nem sikerült közös nevezőre hozni a dolgot, konkrétan nem ezért szakítottunk, de életem 2 legpocsékabb nyaralását vele éltem át, és biztos ez is közrejátszott, ő utálta ami nekem kikapcsolódás én pedig azt ami neki).

2015. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem divatbolond, csak szeret vásárolni, öltözködni. Kicsit "nőies" típus (ezt bóknak szánom, nem lekezelőnek).

- pedáns a rend és a tisztaság terén, rendszeresen végez házimunkát

- szeret vásárolni, öltözködni, jó az ízlése

- kitűnően főz

2015. máj. 17. 12:15
 9/9 A kérdező kommentje:

Amúgy nemcsak vásárolni akar, de ő az a típus, aki inkább kifekszik a tengerpartra, vagy elmenne hajókázni. Nincs baja az aktív nyaralással, de inkább "szórakozni" szeret, nem pedig "tanulni".

Pl: Szeret túrázni, sétálni, úszni, napozni, hajón utazni, de a "tanulmányi kirándulások" (nem tudtam rá jobb kifejezést, bocsi) nem kötik le.

2015. máj. 17. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!