Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyeseknek mi a baja a déli...

Egyeseknek mi a baja a déli országhatárra épülő 4 méter magas kerítéssel?

Figyelt kérdés
Megállítja az illegális bevándorlókat.
2015. jún. 17. 13:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Egyesek ábrándokat kergetnek, abban hisznek, hogy a Föld népei hamarosan egyesülni fognak, nem lesz semmi konfliktus, ez már a jövő, pedig a világ Európán kívüli része nagyon más, szerintem például a Közel-Keleten még a kora középkorban is jobbak voltak az életkörülmények, mint manapság.
2015. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%

Nekem csak úgy bevillant egy, alig 25 évvel ezelőtti állapot, amikor szintén egy ilyesféle fal húzódott a határon. Igaz, ott volt aknazár meg hasonló is - talán hallottál róla, Vasfüggönynek hívják. Talán az is rémlik, hogy egy kemény diktatúra eredménye volt. Állítólag azért, hogy kinn tartsa az "ellenségeket" gyakorlatilag meg azért, hogy benn tartsa a "barátokat".


És mintha, mintha azért épülne a fal, hogy kinn tartsa az ellenségeket. Nekem ez valahonnan félelmetesen ismerős...

2015. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a Vasfüggöny? az ennek az ellentéte, azért épült hogy mi ne menjünk ki. Most azért épülne hogy ne jöjjenek ide illegálisan.
2015. jún. 17. 13:50
 4/26 anonim ***** válasza:
30%

A déli határokat lezárják, hát majd jönnek keletről meg nyugatról...

Hány diploma kellett ennek a megtervezéséhez ? :D:D:D

2015. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Az,hogy demagog f...ok!

Az afrikabo menekulte 80% -a irni olvasni sem tud,nincs szakmajuk, nem beszelik a nyelvet sem!

Erdekes modon egyikuk sem a gazdag muzulman testverekhez menekul/Qtar,

Szaud-arabia

Emiratusok,sajnos mind ide a hitetlenekhez jonnek segitsegert!

2015. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Van egy sejtésem, hogy a Mészáros & Mészáros fogja építeni, mert ebben az országban senki nem tud úgy vasfüggönyt (útat, kisvasutat, csatornát, autópályát, stadiont stb stb) építeni mint Mészáros Lőrinc.
2015. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%

Nekem momentán semmi, sőt támogatom. A bevándorlóimádó liberálisok meg olvassanak utána mi megy jelenleg ebben a percben a belga-francia határon egy kikötőben. Ahol az illegálisok fosztogatják a kamionokat és egy lengyel kamionsofőrt ráadásul még meg is öltek. Persze ők csak menekültek. Egyből az emberi jogaikkal jönnek, persze a kötelességeikről elfelejtkeztek.


Mellesleg amúgy a Hadrianus fala, illetve a Kínai nagy fal nevű építmények is e célból épültek. Izrael is így tartja távol a terroristákat, meg az afrikai bevándorlók tömegeit. Pár éve oda is csőstül ömlöttek. Egy izraeli ismerősöm mesélte, hogy a Tel-Avivi buszpályaudvaron tanyáztak, cigi kérés ürügyén támadtak meg embereket, egy nőt megerőszakoltak, aztán kijött a hadsereg és az emberi jogaid nem léteztek többé.


Sajnos a fal őrség, illetve az őrségnek adott különleges jogkrörök nélkül csak félmegoldás. Én az Izraeli példát mondanám. Oda már nem akarnak bemenni, mert tudják hogy verés és kiutasítás lesz a vége.

2015. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
Az nem tűnik fel, hogy ezek a menekültek már átjöttek legalább egy ilyen kerítésen? Ez nem fogja megállítani őket, sem megoldani a problémát. Csak pénzbe kerül nekünk, őket meg egy újabb életveszélyes manőverre kényszeríti.
2015. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát, még mindig jobb mint a szoci megoldás, hogy adjunk nekik lakást munkát és szavazati jogot xD.
2015. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
6-ossal vagyok, valaki ezzel nagyot fog kaszálni. Biztonsági szempontból nincs vele bajom, de érdekelne, hogy meglesz-e még egy hónap múlva, ha még a felsővezetékeket se tudják őrizni...
2015. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!