Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megtanulhatok szaltózni,...

Megtanulhatok szaltózni, akkor is, ha 2 méter magas vagyok?

Figyelt kérdés
Régi álmom,hogy megtanuljak szaltózni,persze dobbantó és szőnyeg nélkül,a szabadban. Mivel nagyon magas vagyok,ezért azt mondták,hogy ne is próbálkozzak,mert ilyen nagy testtel,szinte lehetetlen átpördülni a levegőben és talpra érkezni. Persze eléggé elvették a kedvem... Nem tudom,hogy mennyire számít,de nincs rajtam súlyfelesleg,eléggé szálkás vagyok,és mellé hajlékony is,le tudok menni állásból hídba,és fel is tudok állni. Szerintetek lehetséges ilyen adottságokkal megtanulni szaltózni,vagy ne is próbálkozzak? Esetleg van közületek,vagy ismertek olyat,aki magas és tud szaltózni ennek ellenére?
2015. márc. 24. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak előny ha magas vagy, mert így a szaltóid is magasak lesznek. Pl egy hátránál ha csak felhúzod a lábad más magasban vagy :D
2015. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!