Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges hogy valamikor...

Lehetséges hogy valamikor Orbán úgy jár mint Biszku Béla?

Figyelt kérdés
Gondolom Biszkunak sem fordult meg a fejében, hogy jön egyszer egy rendszer mikor felelősségre vonják. Egyszer eljöhet az a rendszer mikor gazdasági károkozás, az állami pénzek hűtlenül kezelése ilyesmik miatt is bíróság elé állítanak volt vezetőket. Orbán pl nem nyom gombot ha olyan a törvény amit megszavaztat a többiekkel, mintha ő is tartana ettől.

2015. jún. 18. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha ez így lesz, akkor előbb Medgyessyt, Gyurcsányt, Libajnait veszik elő.
2015. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak egy példa, de estig lehetne sorolni. Melyiktől mit tudnál egy lapon említeni pl a manyup rendszer felszámolásával (egy vészesen öregedő országban) és annyi pénz elherdálásával. Orbán 2/3-os dolgait nem lehet összevetni semmi mással, kár erőlködni gyurcsánnyal bajnaival akárkivel.
2015. jún. 18. 20:30
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Inkább úgy fog, mint Ceausescu.
2015. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogja megélni azt az életkort.
2015. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Medgyessy száz napos programját nyögi az ország még ma is.
2015. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert hány évet ült a biszku? Nem úgy élt mint hal a vízben?
2015. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Meglehet.

És mivel be akarta vezetni a halálbüntetést, meg is fogja kapni, mint Ceausescu.

2015. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném, bár kizárni semmit nem lehet. Viszont, ha így lenne, akkor sem "mostanában".
2016. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Mert Biszkut felelősségre vonták?


Biszku mit is csinált?

Az '56-ot követő megtorlásokat vezette. Kivégeztetett vagy 60 ember, sok százat meg ávh-s börtönbe küldött szétveretni.


Orbán mit csinált?

Ja tudom " diktatúra, mocskos mutyikorrupció őőő... rogán helikoptere meg stadionos kisvasút"


Szóval gondolkozzál el kicsit és ne írjál hülyeségeket.

Értem én, hogy provokálni akarsz de ha ezt komolyan is gondolod akkor nagy baj van az értékítéleteddel.


Egy köztörvényes gyilkost Gyurcsánnyal sem emlegetnék egy lapon, pedig szerintem aljasabb féreg a Gyurcsány mint az Orbán.

2016. okt. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Értem én, hogy provokálni akarsz de ha ezt komolyan is gondolod akkor nagy baj van az értékítéleteddel. "


A párhuzam amit előrevetítettem a jövőre nézve Orbán és Biszku között, hogy Biszku leélte az életét és a halála előtt csak elővették a bűnei miatt és bíróság elé citálták. Nem azt, hogy a bűncselekményeiben hasonlítana Orbánra, ezt te próbálod a számba adni, de ilyet nem írtam.

2016. okt. 19. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!