Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor tiltják ki végre Magyaro...

Mikor tiltják ki végre Magyarországról az ország tönkretételéért, felszámolásáért dolgozó szervezeteket, pártokat, médiumokat, alapítványokat?

Figyelt kérdés
Ugye kétség se férhet hozzá, hogy a külföldről (bankárok által) pénzelt pártok (libsik), médiumok (90%), szakszervezetek nem a magyar érdekekért tevékenykednek itt hazánkban. Szimplám egy-két törvényre lenne szükség a betiltásukhoz, elzavarásukhoz, mint Oroszországban.

2015. jún. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
74%

"Most komolyan te még itt vagy? Gondolom mennyit jelent neked és elvtársaidnak ez az ország, ez a nép, nem is értem minek vagytok még itt, nyugaton több a zsé..."


És te komolyan azt hiszed, hogy ezzel a hozzáállással meg fogtok menekülni?

Így csak megutál majd titeket az emberek nagy része, ha nem vetted volna észre.

2015. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Egyszerűen azt kéne csak megtiltani, hogy olyan pártok üljenek a parlamentben akik külföldi lobbi csoportoktól kapják a pénzt, nem tudom mi ebben a bonyolult. Jó persze most jön, hogy hát igen az Iránból, Oroszországból, Kínából, palesztinok által, mindenki által fizetett Jobbikot, akkor azonnal tiltsuk be.
2015. jún. 18. 22:17
 23/45 anonim ***** válasza:
71%
Soros, meg Rotschild csak a gyíkemberek bábja!
2015. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

27-es rágd át [link]

A Rothschild család tulajdonában van a Reuters, először is csak ennyit mondok (persze vannak még hírügynökségek, összesen 4). De nem ő az egyetlen gazdag bankár, van még egy pár. A fent linken egy kis svájci kutatás.

2015. jún. 18. 22:29
 25/45 anonim ***** válasza:
78%
Abban a tanulmányban pontosan 0 alkalommal szerepel a Rotschild és a Reuters. Egyébként érdekes, de kétlem, hogy a kérdező értené. Azért köszönöm neki, jó kis olvasmány.
2015. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Az nem is arról szól, én nem is mondtam.
2015. jún. 18. 22:36
 27/45 anonim ***** válasza:
65%

Néha nem akarom elhinni hogy még mindig vannak olyan hülyék, akik beveszik a sok sületlen maszlagot, hogy a Rócsildok, Sorossal az élen (!!) (hogyis??) Magyarorsazág tönkretételén fáradozik, minden és mindenki az ő bábja, és bármi történik minden előre meg van rendezve. Vagy mégjobb: meg sem történik, csak elhitetik veled.


Hány éves vagy , kérdező, 17? Nem bugyog fel néhány kérdés egyből benned? Egy mindenki fölött álló hatalmat mégis hogyan tudnánk be-/kitiltani pár törvénnyel? Miért viselnek itt hadat ezek a hatalmak? KI ellen? Mi célból? CSak picit kell gondolkoznod, mielőtt visszaböfögöd a sok világhelyzete blogos baromságokat. (ahol kiemelik pirossal, vastagbetűvel, amit gondolni kell)

2015. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
A válasz egyszerű, a nemzetállamokat akarják megszüntetni, nem csak Magyarországról van szó.
2015. jún. 18. 23:15
 29/45 A kérdező kommentje:
Én is tehetnék fel pár kérdést... A kereskedelmi médiumoknak, televíziós csatornáknak miért áll érdekükben a menekültek, kisebbségek, devianciák pozitív szemléletben való feltüntetése, ha ez merőben szemben áll a nép akaratával és még pénzt se hoz a konyhára, ezen meg te gondolkozzál el.
2015. jún. 18. 23:24
 30/45 A kérdező kommentje:
A Frankfurti iskolának és a kulturális marxizmusnak nézzél csak egy picit utána!
2015. jún. 18. 23:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!