Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugati ország a bevándorlók...

Nyugati ország a bevándorlók befogadása miatt zárja le a határokat szomszédos országaival? Vélemény az ezt ellenzőktől?

Figyelt kérdés

Azzal a szöveggel jött az MSZP, hogy ha mi nem fogadjuk be a menekülteket, akkor Ausztria is így fog viszonyulni hozzánk. Hát, erre még nem volt példa hogy emiatt lezártak volna határt, de amiatt mert beengedik a bevándorlókat, amiatt Franciaország lezárta a határait Olaszországgal szemben.


Akkor az MSZP legnagyobb érve mégse állja meg a helyét?



A másik hogy gyűlölet kampány ez.


Az amit az MSZP csinál vagy a PM az nem az? Ilyen plakátokat tesznek ki hogy hozzatok egy normális miniszterelnököt is, hát nem azért, de az MSZP nem hagyná hogy a Magyarországi polgárok döntsenek arról hogy ki legyen a miniszterelnök és ki NE? Szabad választások voltak, és nem kell szépítgetni, 2014 ben az emberek nagyobbik része a Fideszt választotta. Most sajnálom akinek ez nem tetszik, nekem se meg minden. De 4 év múlva megint lesz lehetőség. És a gyűlölet kampány témában azt hogy az embereket arra buzdítják hogy vandálkodjanak, akik meg is teszik, aztán büntetést kapnak, arról nem is beszélek.



A másik nagy érv se igaz?



Ha a román bevándorlóktól féltetek, ti MSZP sek, akkor most miért vagytok annyira a Koszovói és minden féle mellé állva hogy be kell fogadni? Ezek az alakok, akik most ezt hirdetik, 10 évvel ezelőtt az ellentétét érték el, tették és mondták.



Érdemi választ ezekre a ,,tabu'' kérdésekre tudom hogy nem kapok, mert itt az a hozzáállás hogy először veszik a nagyítót, helyesírási hibákat keresnek, ha azt nem kapnak akkor próbálnak egy részletet kivenni a szövegből, aminek talán önmagában értelme sincs, és azt kritizálják. Ha ilyet se kapnak, akkor az átvitt értelemben, vagy iróniával kifejezett gondolatokat értelmezik elsődleges értelmében, mindenki tudja hogy nem arról van szó, de mással nem tudják terelni a témát. Ha ezek se mennek akkor jön a kérdező ócsárolása, vagy lehülyézése, mert magyarázatot nem tudnak adni semmire, ezért megpróbálják eljátszani, hogy aki kérdez jaj de hülye, és hitegetni hogy ezzel nincs miért beszélni. Ebből felmerül a kérdés, hogy ha így látják akkor minek a francnak írnak ide? Vagy ha ez se jön be akkor másokra mutogatás, hogy há ez is ilyen vagy olyan jön, aminek szintén nincs értelme. Vagy valami teljesen más témába fogtok. Na az ilyen hozzászólásokat ha megtehetitek kerüljétek, kérlek.



2015. jún. 15. 20:18
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
2015. jún. 15. 20:19
 2/36 anonim ***** válasza:
41%
2006-os választások után, meg a Fidesz meg a Jobbikosok túrták fel Budapestet, akkor most miről beszélünk?! nem csak a baloldal hisztizik vereség után, ugyan úgy a jobboldal is.
2015. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 tetro ***** válasza:
nem zárják le a határokat. meg lehet nyugodni.
2015. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Első: ,,Vagy ha ez se jön be akkor másokra mutogatás''

,,Vagy valami teljesen más témába fogtok''

,,Na az ilyen hozzászólásokat ha megtehetitek kerüljétek, kérlek.''


Második: ,,Azzal a szöveggel jött az MSZP'' ,,hogy gyűlölet kampány ez.'' ,,Az amit az MSZP csinál vagy a PM az nem az?''



Olvasd el!

2015. jún. 15. 20:38
 5/36 A kérdező kommentje:
A 4-es hozzászólásom a # 2/4 Időpont ma 20:35 válaszra lett írva.
2015. jún. 15. 20:41
 6/36 anonim ***** válasza:
37%
DK Feri még szavazati jogot is adna a megélhetési bevándorlóknak, ha már pár éve az országban tartózkodnak :D
2015. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
4%

Én támogatom a bevándorlók beengedését, mivel kb fél millió magyart mások is beengedtek már ezért is, meg mivel legtöbb menekült a harcok és a halál elől menekülnek ide, és hatalmas hiba lenne vissza küldeni őket a halálba...de viszont én úgy gondolom akár tabu, akár nem, hogy biztonsági kockázatot jelentenek még, ha kismértékben is, franciák nem véletlenül zárták le a határt szerintem jogosan, amit Olaszországban műveltek, hogy egy komplekt várost feltúrtak, az nonszensz, ha balhézni jönnek, akkor igen is azokat vissza kell toloncolni, vagy be kell zárni azokat.


https://www.youtube.com/watch?v=fX73ggsMNEI


Azért vajuk be, ha ezt látnánk itthon is, mindenkinek kinyílna a bicska a zsebében és szerintem jogosan, de hangsúlyozom én nem vagyok bevándorló ellenes MÉG és abban reménykedem, hogy többségük integrálódni szeretne és békés.


Egy jó tanács kérdező... az MSZP velejéig korrupt párt ugyan úgy mint a Fidesz... amiket felsoroltál az MSZP-ről többnyire igaz, ezért ne is próbáld meg érteni azt a pártot...viszont az MSZP-nek, semmi köze a KKP-hoz, amit a Fidesz elterelésnek használ, az egy undorító uszító szélsőjobber hülyeség.

2015. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%

'Az amit az MSZP csinál vagy a PM az nem az? Ilyen plakátokat tesznek ki hogy hozzatok egy normális miniszterelnököt is, hát nem azért, de az MSZP nem hagyná hogy a Magyarországi polgárok döntsenek arról hogy ki legyen a miniszterelnök és ki NE? Szabad választások voltak, és nem kell szépítgetni, 2014 ben az emberek nagyobbik része a Fideszt választotta.'


Kérdező...szövegértés...ha már kérdezel.

2015. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

De figyelj, ha beengedjük őket, akkor valószínűleg nálunk is lesznek olyanok, akik bűnözni fognak, vagy ne add Isten gyilkolni.


Most azért haljanak meg emberek, mert mindenkinek kell adni egy esélyt? Nem lenne jobb kezelni a problémát a baj megtörténte előtt? Miután megtörténik, már késő foglalkozni vele. Aki jó szándékkal jön, én is szívesen befogadnám, de ezt meg képtelenség megmondani, hogy ki miért jön..

2015. jún. 15. 20:57
 10/36 A kérdező kommentje:

# 8/9 Időpont ma 20:54


Megmondtam hogy ne térj ki a kérdés elől, ne vess fel más példát. SZÖVEGÉRTÉS

2015. jún. 15. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!