Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy emiatt van...

Elképzelhető, hogy emiatt van ez a felhajtás a kémények, kéményseprés körül?

Figyelt kérdés

[link]


15 éve lakunk egy kis településen, sosem volt itt kéményseprő, most hirtelen egy éve nagyon sürgős lett mindent megcsinálni a kéményünkön, cirkón, stb, pedig semmi probléma nem volt vele.

Meg hogy emeljünk a kémény magasságán legalább 2 métert, mert 6 méteresnek kell lenni.



2015. jún. 19. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ingyen - amit én is fizetek adófizetőként.


Semmi nincs ingyen. Ahogy az egészségügy sincs ingyen, úgy az ingyenes kéményseprés is az adóból lesz befizetve, tehát pl én is fizethetem, aki panelban él, és nincs kéménye...

2015. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Én meg azon nevettem egy jót amiért volt olyan hozzászóló aki szerint ez így helyes és mindez a saját érdekünkben történik. Ezek után az sem lepne meg ha néhányan azt állítanák hogy a privatizáció és az akár 40-szeres állami túlszámlázások, vagy a stadionépítések is a mi érdekünkben történnek. Az még nem meglepő ha mindezt mi bárányok hagyjuk, de az már nem semmi hogy némelyek szerint mindez a saját érdekünk. Szerintem ha az utcán kirabolnak az is a saját érdekünk, hisz a rabló átveszi tőlünk a pénzünk elköltésének nehézségeit és több szabadidőnk marad.
2015. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mármint a lenyúlások a saját érdekünk, tehát hogy fizetsz olyanért amit meg sem rendeltél. Szerintem ezek után az önkiszolgáló boltokban is rakják a kosarunkba az el nem kelő árut és kötelező legyen megvenni például az átcímkézett lejárt szavatosságú élelmiszert. A saját érdekünk hogy így legyen, ez nem a gazemberek érdeke ám. De nem is ez a hazugság a borzasztó hanem inkább az hogy van olyan aki még el is hiszi hogy ez a polgárnak jó.
2015. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Itt a kéményekről van szó, nem stadionokról meg boltokról, szóval hagyhatod a demagóg dumát. Tudom, szar dolog a sunnyogás meg okosba' megoldás helyett betartani a szabályokat, amit a te életed védelmében találtak ki, de legfeljebb majd átveszed a Darwin-díjat helyette.
2015. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

# 14: Felőlem legyen igazad. Én nem olyan energiaforrást használok ami bármiféle kéményt igényelne. És ha a szülői háznál le kell bontanom a kéményt azért hogy padlássöprő jellegű kéményseprők jogszerűen hagyják őket békén, hát nem esik nehezemre lebontani. De erőszakos házalók semmilyen változatát sem vagyok hajlandó etetni.

Viszont aki keresni akar, annak munka lenne az országban bőven. Lehet utakat, járdákat, kórházakat felújítani normál költségeken. Ja, normál költségen nem ízletes.

2015. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

3: "2-es, (...) Ti csak gyűlölködni tudtok"

? Felségi többes?...

2015. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!