Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ironikus már ez egy kicsit?

Nem ironikus már ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Bármint hogy Viktátort tartják a legjobb miniszterelnöknek.


[link]



2015. jún. 19. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A facebook kommentek alapján ez durván fideszes médium lehet. Úgy meg nem csoda.
2015. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#szegycsont, ment a zöld mancs!

Azért is tettem fel ezt a kérdést, mert tegnap az ATV Fórum c. műsorában volt erről téma, gondoltam, még ma felteszem ezt a kérdést, természetesen forrással mellékelve, ne gondolják azt, hogy én ezt most kitaláltam.

Nem értem, miért kellett téged lepontozniuk, amikor csak 14%-od van.

2015. jún. 19. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Mindig az a legnépszerűbb, aki épp hatamon van.

Ha a 2018-as szavazáson a legtöbben farkat fognak rajzolni a szavazólapra, és egy véreres farok lesz a miniszterelnök, akkor meg ő lesz épp a legnépszerűbb.

2015. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Ezeknek meg a "független" közvéleménykutatóknak azt sem hiszem el amit kérdeznek!

hajrá Jobbik!

2015. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
A közvéleménykutatás olyan mint a népszavazás. A lelkes hívek alig várják, hogy nyilatkozzanak, a kevésbé lelkesek meg mogorván odabökik hogy énnempolitizálokhagyjonbékén és így persze hogy a mutyikirály a legnépszerűbb mutyisztánban.
2015. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!