Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy Gyurcsány Ferenc Úr sokkal jobb miniszterelnök volt a mostaninál?

Figyelt kérdés
Ez a mostani arra sem méltó, hogy leírjam a nevét.
2015. jún. 20. 16:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem, az ország lakosságának a kb fele így gondolja. A másik fele meg nem.
2015. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
méh hogy a fele HAHAHAHAHAHAHA
2015. jún. 20. 16:13
 3/23 A kérdező kommentje:
*g
2015. jún. 20. 16:13
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Egy rakás fanatikus szerint jobb volt, egy másik rakás fanatikus szerint pedig Orbánnál soha nem volt jobb.

Nekem egyik sem kéne, bár én nem vagyok fanatikus.

2015. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%

Orbán meg Gyurcsány között mindössze annyi a különbség, hogy Gyurcsiban volt gerincesség beismerni, hogy lopnak, csalnak hazudnak.

De egyikük se jobb.

2015. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem volt jobb, beszélni nem tudott, táncikált mint valami óvodás. Egy nagy vezér hogy lehet ilyen semmire kellő? Mintha valami vicc lenne miniszterelnöknek lenni. Egy kutya mind. Orbán legalább nem vörös. Nagyobb a feszültség mindenhol a kelleténél, ha nem lesz valódi változás, nagy gondok lesznek.
2015. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%

#5


Én úgy emléxem hogy Gyucsók azt egy titkos MSZP gyűlésen mondta csak kiszivárgott


Húú... micsoda gerincoszlop ez a Feri... :DD

2015. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván mindketten loptak mint az állat, de talán a Gyurcsányi inkább egy európai fazon, aki európai elvek mentén politizál. Meg talán még annyi előnye van, hogy nem egy kerti törpe.
2015. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem, még mások is úgy érzik. De nem azért, mert ő jó lett volna, hanem mert a mostani elképesztő egy tolvaj...


Őszintén, a jelenlegi gárdánál a parlamentben egy csapat idegbeteg ló is jobban teljesítene...

2015. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 vfrtom ***** válasza:
78%
6-os orbán nem vörös? Hahahahahahahahaha vörösebb mint gondolnád. Amúgy mindnek ott a vöröspártkönyv a fiókban , csak nem szivesen beszélnek róla.
2015. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!