Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy Gyurcsány Ferenc Úr sokkal jobb miniszterelnök volt a mostaninál?

Figyelt kérdés
Ez a mostani arra sem méltó, hogy leírjam a nevét.
2015. jún. 20. 16:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%

"hogy Gyurcsiban volt gerincesség beismerni, hogy lopnak, csalnak hazudnak. "


Az amnéziádra jó lenne valamit szedni te birka, Ferikébe semmi gerinc nem volt, mert azt a beszédet nem a nyilvánosságnak szánta. Úgy kellett volna hogy nyíltan kiállni a polgárok elé és úgy elmondani, na akkor lett volna benne gerinc.

Ja és tudod mi a különbség Feri és Viki között, hogy Viki még nem küldött fegyveres rendőröket az ellene tüntetőkre, Ferike viszont igen. Amnéziás birka.

2015. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
A baloldal eladja az országot az EU-nak és az idők végezetéig eladósítja,viszont nyomja a segílyt,mert persze a sok tanulatlan gyökérnek büdös a munka és a szalag mellett is milliós fizetést remél. ORbán pedig próbálja az ország függetlenségét megtartani és bár több idő alatt,de az országot afelá sodorni,hogy képes legyen saját magát fenntartani és ne csicskázzon a szabadkőművesek által irányított brüsszeli bandának. Mindekttő lop persze közben,ez nem vitás. De a sok birka mégis annyira hü*ye,hogy csak az aznapig lát és a segílyt választja,még ha az ország beledöglik is,mert nem lát a holnapig,hogy az unokája fogja nyögni a visszafizetést. De hát ez van,ha valaki csak a valóságshow-kat és a Mónikát nézi,gonsolkodni meg már nem is tud,nem is akar. Na ezért húz el sok ember az országból,nem hüly*,hogy azért melózzon és adózzon keményen,hogy a sok jöttment cigut és segélyen élő tanulatlan semmiházit ő tartsa el. Nyomd bele a Gyurcsány Ferenc Uradba,ha ennyire bele vagy bu*ulva.És még te szavazhatsz...
2015. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%
orbánnál nem nehéz jobb miniszterelnöknek lenni, szóval igen, jobb volt. Több pénzünk volt ugyanennyi munkával, nem narancsos besúgó dilettáns s*eggnyalók voltak a szakképzett főnökök helyett, volt adójóváírás, cafeteria (apám állami céges munkahelyén már nincs), stb. Inkább nem is folytatom, mert felfordul a gyomrom. Ez a gerinctelen féreg viszont lejárat minket az egész világ előtt. Lassan szégyelnem kell, hogy magyar vagyok. Nem tudom mit esznek annyian ezen a - saját maga által bevalottan - skizo törpén.
2015. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%

"Ja és tudod mi a különbség Feri és Viki között, hogy Viki még nem küldött fegyveres rendőröket az ellene tüntetőkre, Ferike viszont igen. Amnéziás birka."

Tudod miért nem? Mert a mostani tüntetők nem gyújtották fel fél Pestet, nem rongálták mások kocsiját, nem dobálóztak kővel. Innen is látszik, hogy mennyi értelmi szint beli különbség van a fidesznik szavazók és az orsós ellenzők között.

2015. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%
egymás mellé a dutyiba misakettőt. hajrá Jobbik
2015. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

14# Jól van lábhoz kutyám kölyke. Ha te is átélted volna amit én nem sírnád vissza azt a böszmét, én nem gyújtottam fel egy autót se, tüntetni se tüntettem, nem is vagyok egy párt szavazója se, de halálfélelemben éltünk heteken át, kenyérért alig mertünk lemenni. Szüleim a Kádár korszakban éltek de azt mondták ők se láttak még ilyet. Ferike a lopásaival, és hazugságaival majdnem a polgárháború szélére sodorta az országot.

Ezek miatt a tipikus kapzsi baloldali gyökerek miatt tartunk itt ahol, akik hiteleket vesznek fel minden szarra, fizetni persze nem tudják ezért első sorban állnak a tüntetéseken habzó szájjal hogy rohadt kormány ő tehet mindenről. Ők azok akik azt mondják miért támogassuk a határon túli magyarokat, miért? Miért nem az én zsebembe megy?? Persze a bevándorlók jöhetnek mert akkor az EU küld pénz és "gyün a segíly".

Orbán is lop, de olyan jellegű mélypont nem fűződik a nevéhez mint ami Ferikénél volt.

2015. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%

Egyik tizenkilenc, a másik egy híján húsz.

De ha lehet, még mindig inkább Orbán.

Neki nem volt olyan botránya, mint az öszödi. Mert nem állt ki, és mondta el mindenkinek, hanem kiszivárogtatták. Már ott helyben le kellett volna mondatnia az MSZP-nek, mert nemzetközileg iszonyú ciki volt a dolog.

A nemzetközi sajtóban röviden csak így jelent meg a hír:

-Magyarországon tüntetések vannak, mert a Kormány beismerte, hogy hazugságokkal nyerték meg a választásokat.

Volt olyan nemzetközi rendezvény, ahol nem fogtak vele kezet a külföldiek. Egyáltalán nem értem, hogy miért vehet még részt a politikában egyáltalán.

2015. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%

Éljen sokáig a Mutyikirály, sose monnyon le, minden rendes magyar háztartásba kinn legyen a képe. Ha valakinek nincs meg, itt egy szép kópia, vegyétek vigyétek:


[link]

2015. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
43%
#16! "halálfélelemben éltünk heteken át, kenyérért alig mertünk lemenni." Akkor vagy az idegrendszereddel volt/van valami sulyos defekt vagy qrva nagy disznoságot csináltál.
2015. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
39%
19# Vagy nem a rózsadombról osztom az észt, Ferike tökeit nyalogatva mint te, hanem ott élek a nép között.
2015. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!