Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy Gyurcsány Ferenc Úr sokkal jobb miniszterelnök volt a mostaninál?

Figyelt kérdés
Ez a mostani arra sem méltó, hogy leírjam a nevét.
2015. jún. 20. 16:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%
19# Amúgy meg milyen idegrendszerem legyen? 12 éves voltam és úgy voltam kénytelen az utcára menni hogy lövöldöztek, gyújtogattak, verekedtek, és igen 12 éves fejjel féltem. Megnéztelek volna téged ennyi idősen mit csináltál volna, de persze ott se voltál hanem szépen kényelmesen nézted a TV-ből, azt kanapéból osztod az észt, te gyapjasfejű.
2015. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak te, meg pár hozzád hasonló beszűkült gondolkodású. :D


Vannak akik meg azt akarnák, hogy mindkettő menjen már nyugdíjba, vagy akárhová, értve a táblás futóbolondot, meg a mostanit is.

2015. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
66%
"Úr" be***rás. Az a gyökér semmivel se volt jobb, balos birkák! 2006-ban a polgárháború szélére sodródott ez az ország. Annak a nyamvadt kormánynak nem volt egy épkézláb döntése, ha valamit elszúrtak akkor rögtön jöttek a nácifasisztázással. Jól éltünk? Emlékszem mikor 2008-ban államcsődről írtak a külföldi lapok. tönkrement egy rakás cég, privatizálni akarták az egészségügyet és a 4-es metrós mutyi miatt égett a pofánk Európában. Idióta balosok. Mit tud felmutatni ez a majom? Azt hogy elismerték a homokos párkapcsolatot 2009-ben? A jelenlegi keritörpe is egy nagy lumper, de Gyurcsányhoz képest még mindig semmi. Mit csinálna most ez a szerencsétlen a bevándorlókkal, szerintetek? Nemhogy nem zárná le a határt, de még ingyen lakást is adna nekik. Mint a régi szép időkben, a C típusúaknak. Ilyen ratyi a memóriátok? 5 év múlva még mártírt is csináltok belőle. Libbantak.
2015. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!