Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kivágtak az egyetemről, most...

Kivágtak az egyetemről, most milliókat fizethetek a hallgató szerződés miatt úgyhogy mehetek ki külföldre?

Figyelt kérdés
2 NEM magyar ember miatt kivágtak az egyetemről, az egyik Orbán Viktor(roma) akinek köszönhetem a hallgatói szerződést, a másik a tanár(orosz származású) akinél 90%-s a bukási arány, vizsgához se jutottam el, mert egyik félévben se fogadta el a házimat(jelzem a hallgatók 90%-nak se, úgyhogy ők is távoztak az egyetemről, a harmadik évben). Na most fizethetek az államnak 1.2 milliót, és itt vagyok munka meg szülői támogatás nélkül. Hát úgy érzem, hogy tönkre ment az életem ez miatt, úgyhogy köszönöm mindkét embernek! Egyetlen megoldást valami nyugati országba vándorlást látok, mert nem tudom miből tudnám befizetni az 1.2 milliót, ha otthon maradnék->se munka, ha meg van akkor nagyon kicsi fizetés és életem végéig se tudnám kifizetni. Igaza van orbáncnak, a bevándolrók teszik tönkre a magyarok életét: ő a cigány, meg az orosz tanár tették tönkre az én(magyar) életemet. Csak így tovább Magyarország!

2015. jún. 22. 06:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Kamu.
2015. jún. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mi is a kamu, kifejtenéd?
2015. jún. 22. 07:11
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

1 vagyok


Azt írod,hogy Orbán miatt vágtak ki az egyetemről.

Miért,ő szólt be telefonon,hogy rúgjanak ki téged ?

A kérdésed burkoltan,de csak a bevándorlásra,és a kivándorlásra megy rá.

2015. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom :( Nem tudsz átmenni másik egyetem hasonló szakára? Hátha ott normális a tanár. Persze ha van olyan szak máshol is. Esetleg a dékánnál nem lehet panaszt tenni a tanárra?
2015. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Orbánnak, a hallgatói szerződéshez van köze. Ha ez nincs, akkor újrajelentkezek másik egyetemre, és ott megcsinálom, de mivel van a szerződés, ezért most fizetnem kell. A tanár miatt vágtak ki. Ezért mondtam, hogy 2 ember tette tönkre az életem.
2015. jún. 22. 07:15
 6/23 A kérdező kommentje:
Dékán a tanár személyes jóbarátja..rengetegszer reklamáltak nála a tanár miatt, de semmi változás nem történt. Most már nem tudok átmenni máshova, mert megszűnt a jogviszony.
2015. jún. 22. 07:16
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha újrafelvételizel, akkor elvileg a jogviszony megszűnése után is át tudsz menni máshova, és a tárgyaidat el tudod talán fogadtatni, amiket megcsináltál.
2015. jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen, csak ezt a 3 évet ki kell fizetnem, amire sehonnan nincs pénzem.
2015. jún. 22. 07:21
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

"Igen, csak ezt a 3 évet ki kell fizetnem, amire sehonnan nincs pénzem."


Lehet menni külföldre mosogatni.

De arra készülj,hogy utána már nem nagyon akarsz hazajönni. Én a helyedben külföldi egyetemen is gondolkodnék.

2015. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

# 8/9 Időpont ma 07:21


Nem kell. Olvasgasd kicsit az nftv-t.

2015. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!