Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány rezsicsökkentést akar...

Hány rezsicsökkentést akar már a FIDESZ?

Figyelt kérdés

Nemcsak 2016-ban, hanem 2017-ben és '18-ban is akarja.

Nem túlzás ez már egy kicsit?

Ott tartunk, hogy majd minden ingyen lesz, addig csökkentgeti majd ez a korrupt, cinikus kormány.



2015. jún. 25. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Csökkentik a rezsit, minden mást meg megemelnek.

A hülyének is megéri, a sok birka meg még tapsol is hozzá.

2015. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ám, de a rizsacsökkentésnek akkora hátulütője van, hogy egyre kevesebb pénz fut be a közszolgáltatókhoz, azt' a kiesést meg majd rajtunk hajtják be...
2015. jún. 25. 18:33
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt viszont leszögezném, hogy akkor nem hogy csökkenne, hanem radikálisan EMELKEDNE a rezsiköltség.
2015. jún. 25. 18:34
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát jó sok rezsicsökkentés kell még, hogy 2018-ban is a Fidesz nyerjen :D
2015. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Leszarom a fideszt.
2015. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Még csak szép :D

Kitalálnak itt már SZJA csökkenést (ami természetesen a tehetősebbek javára megy), azt is mondják, hogy sokkal több pénz marad nektek a pénztárcátokban, és a végeredmény, hogy Viktátorra teszik a voksukat...

Mi lesz a vége?

Beint nekünk a Diktátor, hogy "Ezt nektek, csökkentem én nektek a rezsit, ezt besz0ptátok!"

2015. jún. 25. 18:44
 7/11 anonim ***** válasza:

"Hány rezsicsökkentést akar már a FIDESZ?"


A cirkuszügyi biztos az megmondja.

2015. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg a "lassan mondom, hogy mindenki megértse: NEM lesz gázáremelés" sokkal jobb lenne. Őszintén, nem vagyok fidesz párti (hazugokra nem szavazok), de az alternatívákat elnézve talán még ők a legjobb variáció. Nyilván senki sem tökéletes (főleg a magyar politikában nem), sajnos.
2015. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Már meg ne haragudj, de a legkevésbé sem a legjobb a fidesz -_-

Nincs semmi értelmes mondanivalójuk, csak mindig azt mondják, hogy több pénz marad a családoknál, Magyarország jobban teljesít, csökkent a munkanélküliség, sokan dolgoznak...

Persze, hogy sokan dolgoznak, de inkább KÖZMUNKA PROGRAM keretében.

Nem közmunka kell az embereknek, hanem normális, tisztességesen megfizető munkalehetőség!!!!!

És nem kell nekük ennyi stadion, meg eszeveszzett baromság, amiket kitalálnak.

Ha ennyire jólét van és minden Hawaii, akkor mi a rossebnek emelkedik a hús ára???

Megmondanád nekem??????

Hát rohadtul nem a legjobb a Fidesz!!!!!!!

Senki nem néz szét, mi a Magyar igazság, hogy semmivel nem jobb itt, ahogy azt mondják.

Csak azt hiszik, hogy minden úgy van, amit a Diktátor és csicskásai mondanak, mondván "Nem kell kimennetek megnézni, milyen az élet, mert úgyis mondjuk, hogy milyen faxsza élet van itt, mindenki hepi"...

Én is nagyon hepi vagyok, amikor magát fényesíti ez a pókhasú diktátor -_-

Legszívesebben képen baxsznám azt a rothadékot!!!

2015. jún. 25. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, én mondtam, hogy a fidesz hazudik. Nagyon jól látod a felsorolt dolgokat. Ha bekapcsolod délben a rádiót, a hírek 90%a ferdítés vagy hazugság.


A fidesztől balra lévő pártoknak még ennyi mondanivalójuk sincs, a homokba dugják a fejüket, szélsőségesen "liberálisok" (mostanában már megpróbálják levedleni ezt a bőrt és belebújtak a "demokrata" szerepbe, de azt is kinövik hamarosan) leszerepelt mind. A baloldal (csótányék és libajnai, illetve az mszps kövületek - talán közülük a jó öreg Szanyi kapitány az egyetlen őszinte ember) jelenleg a nemzethalált testesíti meg, már ha jelent ez még ma valamit valakinek...


Jobbra meg van mondanivalójuk, de nem lennének egyedül életképesek. Ez tény.


Legalább nincs 2/3-ad. Az tényleg nagyon nagy hiba volt, egy csomó baromságot át is vittek, aminek most tapasztalhatjuk az általad is említett gyümölcseit.


A közmunka program annyiban jó, hogy egy "bizonyos" réteget megmozgat, akiknek legalább 2-3 generáció óta a "csúnya kirekesztő" társadalom miatt közük nem volt a munkához. Annyiban rossz, hogy azok is belekerültek a szórásba, akiknek nem kellett volna, nem ezt érdemelték. Illetve bőszen arra használják, hogy a foglalkoztatási statisztikákat kozmetikázzák vele.


A stadion és a foci mánia akkora blődség, mint az internetadó, trafik, vasárnapi zárva tartás, a kezdetben elhibázott autópálya matricák (micsoda öngól! viszont a mostani rendszer már jó, csak hát ott marad az a tüske az elejéről), de ez mind amolyan önszabályozás, mert nagy gőgjükben nem veszik észre, hogy ezekkel a baromságokkal csak maguk alatt vágják a fát. Így nem lesz többé kétharmad... De még arra is hülyék, hogy ezt észrevegyék.

2015. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!