Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi viszi rá a fiatalokat,...

Mi viszi rá a fiatalokat, hogy akár a Fidesz, akár az ex-Összefogás pártok ifjúsági tagozataiba lépjenek be?

Figyelt kérdés

A Fidesz a botrányaival annyira járatta le magát mint az MSZP-SZDSZ koalíció, választást többet nem fog nyerni, nem vallanak határozott ideológiát, hanem aszerint állnak a dolgokhoz, hogy ellenlábasaik mit mondanak.


Az ex-Összefogás pártok (MSZP, DK, MLP, Együtt) is lejáratták magukat már nagyon rég, hisztérikus, erőszakos, aggresszív, rosszindulatú hozzáállást tanúsítanak, szélsőséges ideológiákat, elborult dogmákat vallanak (pl. Vadai gondolatai a Szent Koronáról és a honvédek esküjéről) és külpolitikában ugyanolyan határozatlanok, mint a Fidesz, ők aszerint alakítják pl. Oroszországhoz és Kínához fűzödő viszonyukat, hogy mit mond épp a Fidesz, pl. 2002 - 2010 között a Fidesz csinálta a hisztériakeltést Oroszország és Kína ellen, ők meg kiálltak mellettük, most meg fordítva.


2015. márc. 20. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerek fidelitasosokat, politikusok gyerekei az összes, de legalábbis túlnyomó többségük. Nem feltétlen országos ismertségű politikusokra kell gondolni, hanem önkormányzati képviselőkre vagy helyi párttagokra. Van nekik egy klubhelyiségük is, ahol fantasztikus lerészegedős bulikat tartanak időről időre a trendi zakós, vastagszemüveges polgári fiatalok.
2015. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kabel2001 válasza:
Én a jobbik ifjusági tagozatát erősítem. Hogy miért? Nem tetszik nekem ez amit a fidesz itt mûvel (gondolok itt az iskolákra, vagy akármire) Teljesen rossz irányba viszi az országot a felcsuti királyi. Nagyon rossz dolog volt összeállni az oroszokkal, egy olyan célért ami semmitmondó (pl atomerőmű) Most javítsatok ha nincs igazam: nyugaton elkezdték felszámolni az atomerőműveket, erre mi pont azt epítünk... Néha úgy érzem egy céltalan célért küzdünk... Az okos meg mondhat bármit nem fog vározni róla a véleményem, mert a stadionokkal mélyre elásta magát a szemembe!
2015. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és én is utálom a fideszt, mert marhaságokra költi a pénzt (stadionok...) miközben fontos dolgokra semmi pénz nem jut + egyszerűen undorító, ahogy Orbánc Viktor haverjai mind meggazdagodnak (parasztfalva Felcsút polgármestere, meg az a másik amelyik a gyerekére iratta a házat...)
2015. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Kábel, nem tűnt fel, hogy a Jobbik támogatja az atomerőművet? És azt se lehet mondani, hogy rosszban vannak az oroszokkal.
2015. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberi hülyeség.
2015. márc. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!