Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » AZ ügyészség tényleg lerendezi...

AZ ügyészség tényleg lerendezi annyival kvázi hogy Matolcsy "fogyatékos" és tovább nem foglalkoznak az üggyel, mert (a korábbi ok miatt) nem bűncselekmény amit csinált?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 25. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt:" Arra következtetni, hogy a valótlan adatok szolgáltatását tudatuk átfogta volna nem lehet ". Már mindenhol degeneráltak dolgoznak? Én meg diplomával alig találtam munkát....

Másrészt: igen. Nekik ennyi

2015. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha te csinálnál egy tíz-húszezer forintos tévedést a fizetésedben adóbevalláskor, akkor már bent ülnél a NAV-nál adócsalásért.


De ez egy ilyen ország. Ilyenkor látszik, hogy miért is emlegetünk diktatúrát - a vezetőknek következmény nélkül mindent, a kisembernek semmit.

2015. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha en elfeljtem, hogy a munkahelyi fizetesem bevetelnek szamit, azt szabad?

Ezek utan...

2015. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!