Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bejelentem ezt a videót...

Ha bejelentem ezt a videót akkor miért nem törlik? Jelentsétek be ti is hátha akkor törölni fogják

Figyelt kérdés

[link]


széméiségi jogokat sért ez a videó több levelet is küldtem a youtubenak de eddig egyikre sem érkezett válaszom, azóta már a rendőrséget is felhívtam de ők sem foglalkoznak az esettel, felhívom a figyelmet arra is hogy itt az egyik hozzászóló beismerte a tettét esetleg internet alapján meg lehetne keresni a beismerő vallomása alapján bármelyik bíróság elítélné!

már az igazság szolgáltatás is fidesz ellenes lett? vagy mi történik ebben az országban? rátelepedett a baloldal az igazság szolgáltatásba!



2015. máj. 9. 10:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva úgyis észreveszi a youtube, hogy zene van alatta és letörli mint a huzat.
2015. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
Mert a youtube Gyurcsány kottájából játszik.
2015. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%
Te nagyonhülye, nem sért ez semmilyen személyiségi jogot, max a zene szerzőjének a szerzői jogát.
2015. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
miért ne sértene? ha téged gyaláznának így mit szólnál? akkor is azt mondanád hogy nem sért jogot?
2015. máj. 9. 11:04
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám rendorségen dolgozik és full komolyan szokott hozzájuk érkezni hasonló bejelentés..

Fú öcsém ugy megnéztem volna a rendőr arcát amikor rákattint a videora xdd

2015. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
97%

Ő egy közszereplő akár tetszik akár nem, nyugodtan lehet gyalázni(meg ez nem is olyan durva mint a Basz*djál meg KDNP, és azt sem törölték, annak ellenére, hogy nem 200ember látta hanem 300e).


Örülj, hogy nem indul ellened eljárás amiért ilyenért felhívtad a rendőrséget ezért

2015. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Már a youtube is Gyurcsány kottájából játszik
2015. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Kit- vagy mit sértene? Sajnos az elmebej nem fáj!

Akkor sokat üvöltenél a fájdalomtól!

2015. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%
Ajajaj, bántják a szegény Viktort. :(
2015. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Gyurcsány nagyon befolyásos üzletember és rengeteg pénze van lehet hogy lefizette a youtubeot mivel ez a legnagyobb reklám felület az országban

én az összes fidesz gyalázó videót bejelentem és legtöbbet nem szedik le pedig ha valami gyurcsány ellen irányul azt szinte azonnal!!!

2015. máj. 9. 11:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!