Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi buta ember...

Miért van ennyi buta ember Magyarországon?

Figyelt kérdés

- Mi vagyunk a világ közepe,mindenki alkalmazkodjon hozzánk mentalitás.


- Nem tanulunk nyelveket,mert még a külföldi turista is tanuljon meg alapszinten makogni magyarul,ha kérni akar valamit,hisz ez elvárás! Miért is globalizálódjunk, hisz ha mindenhol ez megy,akkor az biztos teljesen rossz,nem kell felvenni a ritmust a világgal.



- Megbámulok mindenkit az utcán,mintha még életembe nem láttam volna fehér embert. Kiváncsi vagyok örökké,mert nekem az úgy jó,ha beleszólhatok mindenbe.


-Mindenki szakértő mindenben,mindent meg tud magyarázni.


- Ha nem értesz a másikkal egyet,akkor ballibsi vagy, vagy jobboldali nacionalista.


- Sok neonáci fiatal,akik éltetnek olyan személyeket a történelemből,akik még a magyarokat is írtani akarták,mert utáltak minket. De azért éltetik.


- A nyugdíjasok,akik régi időkön nosztalgiázva teljesen elfelejtik,hogy nem a 60-as,70-es években járunk,amikor még az akkori emberek gondolkodása más volt.


És még lehetne sorolni.


2015. jún. 26. 21:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%

csak te vagy buta, butuska, bugyuta, gyugyuka, gyagyuka...

menj aludni, késő van

2015. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
51%
Adtak fel házit nyárra?
2015. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

1


Tudsz értelmes választ is adni ,vagy feltétlen kellett ide írnod,szakértő úr ? :D

2015. jún. 26. 21:53
 4/34 anonim ***** válasza:
86%

Sok általánosítás meg túlzás van, egy-kettő engem is bosszant...


1. / 2. Ilyen gondolkodású emberrel még nem is nagyon találkoztam. Ez a sztereotípia inkább a franciákról él.


3. Lehet ez azért van mert budapesti vagyok és itt sok az ember, de itt épp hogy általában le se sz@rnak téged. Ha épp kirabolnak téged, szerintem még akkor is odébb állnának az emberek, és másfelé néznének.


4. Ez mondjuk igaz! Gazdasághoz, focihoz, történelemhez, politikához tényleg mindenki nagoyn ért...


5. Én (ha szabad általánosítanom) azt tartom tipikus magyar mentalitásnak, hogy két ember három véleményen van. Ebből levezethetó az is amit te írtál.


6. Nem vettem észre. Fiatalok nagy része apolitikus, többi pedig nagyobb részt jobbikos, kisebb részt lmp-s. Jobbikosok is 99%-ban Horthyt éltetik. Baloldaliak szerint Horthy = Hitler cinkosa, jobboldaliak szerint pedig Horthy = Hitler ellensége és kommunisták ellensége is, ezért érthető hogy miért szeretik.


7. Ez engem is zavar!

2015. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%

Sok mindennel nem értek egyet, amiket leírtál.


- Mi vagyunk Európa közepe, de a magyar ember abszolút nem ilyen. Ha külföldi jön ide, akkor igyekeznek kinyalni a valagát.


- Nem tanulunk nyelveket, de mindenhol igyekszünk a saját anyanyelvükön beszélni. Én inkább úgy érzem, hogy ha idejön a német, akkor beszéljek én is németül. De ha kimegyek Németországba, akkor ott se beszélhetek magyarul, hanem csak és kizárólag németül.


- Nem annyira gyakori a bámészkodás.


- Ez mondjuk igaz. Mindenki ért mindenhez. Csak aztán amikor jön az építési hatóságtól a bünti, akkor van a meglepetés. Nem véletlenül kell tervezővel terveztetni a házakat, cimborák.


- Ez is igaz, de nem magyar specifikus. Máshol ha nem értesz egyet valamivel, egyből zsidó, náci, néger, stb. vagy.


- Kik akartak írtani (SIC!) minket a "neonácik" közül?


- Mindenhol ilyenek az öregek, nem csak itthon.


Sorold még légyszi.

2015. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%

Ez a világ közepe dolgot a franciák es az amerikaiak is így gondolják...

Globalizálódás ROSSZ dolog, mert az egyéniség megszűnik, mert pl ha valaki nem csinálja azt, amit elvárnak/mondanak, halálra van ítélve!

Kiket eltessenek akkor a fiatalok? Obamát vagy Washingtont?

A nyugdíjasokon nem lehet változtatni.

Amiket felsoroltál, abból egyik sem nagy gond, egy átlag ember máshol is így gondolkodik!

A túristákról meg annyit, hogy ha Magyarországra jön, ne várja el, hogy mindenki tudjon angolul, ez Magyarország, itt a magyar a hivatalos nyelv. Neki kell alkalmazkodni!

2015. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező, még most hagyd el az országot, amíg nem húznak nyugat felé is kerítést az "óbánődögék".


A kérdésedből lerí, hogy Te tökéletes vagy, több nyelven beszélsz, mindenkit befogadsz és szeretsz. Én ezt elhiszem neked. Ne pazarold el itt az életed, bátran lépj tovább ebből a "fertőből".


Legyél te az első, aki globalizálódik, mutass példát! Csak így érhetsz el valamit! Sok sikert!


Ja, lehetőleg ne Franciaországba, ne Görögországba, ne Angliába, ne a Hollandokhoz, ne az Olaszokhoz, ne az amcsikhoz(ők már be sem engednének csak úgy), ne a németekhez menj, mert a fene nagy globalizáció és a multi-kulti miatt kezd ramaty lenni a helyzet...Én szóltam.

2015. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
28%
Minél keletebbre mész egyre több az olyan ember aki azt hiszi hogy belőle áll a világ. Ha más lenne a mentalitás, akkor valószínűleg a színvonala az országnak is hatalmas léptekbe fejlődne. De amíg mindenki azt hiszi hogy ő a világ közepe, közbe én vagyok addig itt nem lesz semmi.
2015. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

"Kiket eltessenek akkor a fiatalok? Obamát vagy Washingtont? "


Nem is Putyint,meg Oroszországot,aki Obamával közösen játszótérnek nézi Európát!

2015. jún. 26. 22:25
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
De ki a sok neonáci fiatal? Én nem nagyon láttam ,,sokat''. Esetleg van statisztikád róla hogy a fiatalok körébe népszerű lenne?
2015. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!