Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Harry Potter a legordasabb...

A Harry Potter a legordasabb libsi propaganda?

Figyelt kérdés

Akik nem tisztították ki a látásukat a k betűs hírportál rendszeres olvasásával, azoknak a figyelmét valószínűleg elkerülhette a dolog (hiszen a propaganda, a megfelelő éleslátás hiányában nem szembetűnő, szinte nem is észlelhető), de a Harry Potter egy ordas nagy propaganda, az "aranyvérűek" egyértelműen a fehér, árja fajt kívánják reprezentálni miközben a "sárvérűek" más népcsoportokat...


a "fő-gonosz" és követői korlátozni kívánják a "sárvérűek" jogait hasonlóan bizonyos pártokhoz és velük száll szembe a "főjó", aki bár a felsőbbrendűek közül került ki, kiáll a "sárvérűek" mellett


azt hiszem így hogy elmagyaráztam, érthető, hogy milyen üzenetet közvetít és a népszerűségét is megmagyarázza, hiszen sok ember van akiknek érdeke, hogy így gondolkozzanak az emberek :)


nektek mi a véleményetek erről?


2015. jún. 27. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Jó, most mit vártál, hogy Hitler Potterről fog szólni?:)

Amúgy persze van benne ilyen és ezt közvetíti.

Egyébként én inkább azt láttam bele az elején, hogy kb 0% néger van benne és nem véletlenül.

Ahogy a bankosok is kiköpött zsidók, nagy fül, még nagyobb orr.

2015. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Teljes mértékben az! Én régen szerettem a HP-t de most mai fejjel már inkább hányinger kerülget tőle.
2015. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az a véleményem, hogy neked egy kicsit megártott a k betűs hírportál rendszeres olvasása.
2015. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Jólvan, gratulálok, rendkívül hasznos volt a kérdésed és az okfejtésed.
2015. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 David82 ***** válasza:
37%

Miért lenne propaganda? Inkább arról szól, hogy három jó iskola van, míg a negyedik, a Mardekár a gonosz. A jele kígyó, ami visszavezethető arra, hogy Ádámot és Évát a kígyó vezette félre. A bibliában a kígyó az ördög jele.

Szerintem a film arra utal, hogy a főhősöknek le kell győzniük a gonoszt, ugyanúgy az életben is a jónak győznie kell a gonosz felett.

2015. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Van a történetben egy kínai lány, két indiai és van román sárkány is, nincsenek elnyomott helyzetben.Viszont a házi manó fel lett szabadítva.Így nem mondhatjuk azt, hogy rabszolgaságpárti a történet.

Nem tudom, honnan jutott eszedbe ez a butaság.De ha olvastál már meséket akkor láthatod, hogy azok is többnyire a jó és rossz harcáról szólnak.Nem kéne mindenbe belekeverni a gusztustalan politikát.

2015. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy mese, nem egy politikai mű.
2015. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!