Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Székesfehérvár tényleg maga a...

Székesfehérvár tényleg maga a kánaán?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Innen Miskolcról most tuti helynek tűnik, HA ez mind igaz, emigrálok oda! Ott lakók! Mi igaz ebből? Mert gondolom egy rész az propaganda.



2015. máj. 27. 07:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Végzettségem szerint informatikus vagyok, de most vicces bérért vagyok állami szférában.
2015. máj. 27. 07:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Informatikusként 1 városban lehet Magyarországon jól keresni, és az Budapest. A többi városban csak fizetgetnek.
2015. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Én bár nem vagyok fehérvári, de szerintem ennek kb. fele propaganda, én a helyedben inkább külföldre emigrálnék, az biztos.
2015. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Remélem majd ír valami helyi is.


Kedves első válaszoló! BP nekem egy fertő, 2 hétig voltam ott pár éve és rosszul voltam.

2015. máj. 27. 12:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a "hiradó.hu" weboldalban én a helyedben nem bíznék meg... MINDEN hírben hazudnak.
2015. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bár nem Székesfehérváron lakom jelenleg, de tavaly még ott voltam főiskolás, úgyhogy azért van pár információm. Valóban jó hely, én nagyon szerettem, a fővároshoz képest sokkal nyugodtabb, a kis távolságok miatt, akár gyalog vagy biciklivel is megközelíthető minden szükséges hely, de a tömegközlekedéssel sincs nagy gond. Vannak persze rosszabb környékei, de azok sem annyira vészesek mint sokan terjesztik, Pest rosszabb kerületeihez képest sehol sincs. Miskolcon még nem jártam így összehasonlítási alapom nincs, de a kelet-magyarországi átlagnál biztos, hogy magasabb az életszínvonal.

Fehérvár azóta jut sok forráshoz egyébként, hogy fideszes polgármestere lett, jó haverja a fenti vezetőknek, így pumpálják lefelé a pénzt.

2015. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Könnyű normális munkát találni? Jelenleg 1 év releváns tapasztalatom van.
2015. máj. 29. 07:30
 8/11 anonim válasza:

Dehogyis kánaán!! :D Én fehérvári vagyok. Amit az első ír, igaz. Ha már ilyen messzire költözöl, akkor inkább Pestet választanám a helyedben. Kivéve, ha nagyon fullos állást kapsz itt.

A városról annyit, hogy rengeteg fiatal ment el az utóbbi időben tanulni, dolgozni. Eddig se volt nagy élet, most sincs nagyon, hiába újították fel a belvárost teljesen. Az emberek mentalitása pedig a pestiekre hajaz, ugyanolyan rideg. Közlekedés elég jó, biciklivel a legkönnyebb, de autóval se gáz, nem sok dugó szokott lenni. Szinte minden üzlet van itt is, közel a Velencei tó, szóval kikapcsolódni is jó.

Ha szereted a nyugit akkor jó város, még talán munka is van, de sajna az embereket errefelé meg kell szokni.

2015. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

#8as vagyok még .

A közbiztonságról mégy annyit, hogy elég jó. Velem nem történt semmi gázos eddig. Egy pár utcát érdemes elkerülni éjszaka, mert akkor vannak furcsa alakok (hasonlók mint Miskolcon!!!) Ja, és rengeteg a kéregető alak, az lehúzza a képet a belvárosban.

2015. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Jobbikot mindenhova!
2015. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!