Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A múlt héten sok kérdés...

A múlt héten sok kérdés fogalmazódott meg az mszp-fidesz nagykoalícióval kapcsolatban. A fidesz most tett egy lépést a jobbik felé. Vélemények?

Figyelt kérdés

A múlt héten sok kérdés fogalmazódott meg az mszp-fidesz nagykoalícióval kapcsolatban. A fidesz most tett egy lépést a jobbik felé. Vélemények?

Főleg a jobbikosok véleménye érdekelne, hiszen ők nyertek nagyot a fidesz bemocskolásából (aminek szokás szerint semmi alapja sem volt).

[link]


2010. márc. 2. 17:13
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

8 éve? Mutasd már meg nekem azt a 2002-es Fidesz-programot, amely kísértetiesen hasonlít a Jobbik mostani programjához...

Nem lépést tettek, csak próbálták lebeszélni az embereket a Jobbikra való szavazásról. Nem ugyanaz.

2010. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
Igen,ugy veszem eszre en is hogy a fideszeseknek tetszene ha a Jobbik osszeallna fidesszel.Mert tetszik nekik a Jobbik csak be vannak parazva mert tele lett nyomva a fejuk hogy a Jobbik szelsoseges meg blabla.Egyebkent pedig inkabb nem hasonlitanam a Fidesz programjat a Jobbikehoz,szerintem olvasd el megegyszer mert ugy hangzottal mintha ezt is hallottad volna valahol.
2010. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
Ha Jobbik osszeallna Mszp-vel{ami total keptelenseg}akkor a szavazoi 100%-at elveszitene.Pusztan csak ebbol lehet gondolni ....:D
2010. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

[link] <- Aljas rágalmak a többi párttól


[link] <- Ha nincs MSZP - FIDESZ nagykoalíció akkor ez itt mi?


Ne csak az egyik oldalról nézd meg a dolgokat, hanem a másikról is. Bár az igazság valahol köztes úton lehet, mégis jobban felnyithatják a szemet ezek a dolgok.

Egyébként a Jobbik egyáltalán nem rasszista/nagymagyar párt, a Magyar Gárda sem verekedett még soha cigányokkal. Éppenhogy kenyeret osztanak a rászorulóknak, segítenek megélni a normális embereknek. Amelyik helyen végképp nem adottak a körülmények, onnan még azt is felvállalják hogy az ő pénzükből költözhessen el az ember. Könyörgöm, CSAK VESS EGY PILLANTÁST a programjukra, hogy megtudd miről beszélek, hogy végre rájöjj: A Jobbik sosem volt rasszista párt és nem is lesz!

[link]

[link]

2010. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Én is fideszes szavazó voltam, vagyok. A fideszes szavazók azért akarják, h. a jobbik összefogjon a fidesszel, v. fordítva, mert ők is hasonló véleményen vannak sokmindennel kapcsolatban. Engemet viszont elriaszt a gyakorikerdesek.hu-n található jobbikos válaszok jelentős része, mert ők inkább nagyobb ellenségnek tartják a fideszt, mint az mszp-t. Ebből arra következtetek, h. ők mszp szavazók voltak, és ugyanazt az ideológiát akarják a jobbikban, mint annó az mszp-ben....
2010. márc. 2. 17:40
 16/48 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy a jobbik rasszista lenne. Pont annyira rasszista mint a fidesz, vagy az mszp (na jó ez rossz példa, mert az mszp véleményem szerint a legnagyobb rasszista).
2010. márc. 2. 17:42
 17/48 A kérdező kommentje:

17:38

Ebben lehet valami, de a fidesznél is hasonló dolog történne...

2010. márc. 2. 17:43
 18/48 anonim ***** válasza:
Én nem tartanám ellenségnek egyik pártot sem, ha nem lennének már vele szembe előítéleteim. De vannak. Lehet hogy a Jobbik is egy sz@r/kizsákmányoló párt(amit én nem hiszek), de könyörgöm: Próbáljunk már meg egyszer rájuk szavazni! Ennél jobban már úgysem tudják kifosztani az országot. A programjukban található ötleteik szerintem pedig nagyon jók mindenről, például ahogy segíteni szeretnének a Magyarországon kívül élő magyaroknak, szeretnék visszahozni a kisgazdaságokat, büntetnék a csalókat, újra létrehoznák a csendőrséget, megerősítenék a rendőrséget (+visszaadnák nekik a tiszteletet), a magánkézen, vagyis külföldi kézen levő tulajdonokat visszavásárolnák, újratárgyalnák a hazánkat lassan 90 éve sújtó embertelen adókat, (<- ebből adódóan csökkenne a ránk, polgárságra nehezedő teher is), a gazdag embereket is ugyanúgy megadóztatnák, az ezzel való csalást büntetnék, keresztény hitet tanítanának, fontosabbra vennék a testnevelést az iskolákban és máshol, még sorolhatnám akármeddig... Ha ezekből akár egy is megvalósulna, én már boldog ember lennék a négy év után.
2010. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Hat azert neked is van egy felfogasod mar ne haragudj.Azok akik Mszp szavazok voltak nem azt jelenti hogy megegyeznek az "eszmek'hanem szerencsetlen emberek annak hittek el hogy csinal valami kutyap-t aztan csalodtak es mostmar tenyleg tele van a hocipojuk a parlameni partokkal.Az meg hogy a Jobbikosok tamadjak a Fideszt nem veletlen...egy fikarcnyival nem lenne kulonb mint Mszp...A nagy Mszp-sek oda huzozkodnak ahol baber van mindegy minek hivod.Oket nem erdekli az hogy most Fidesz-nek vagy mszp-nek hivnak.Igy van, ez az igazsag..az egyetlen aki nem enged maga koze ezekbol a fergekbol az a Jobbik..Persz ebbol nem azt akartam kihozni hogy a Jobbikban mindenki becsuletes megstb..Ott is vannak olyanok akik kapni akarnak az alkalmon.De ezektol a tragyanepektol egyszer es mindenkorra meg kell szabadulni.
2010. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Én is kirakom a magyar zászlót az ünnepeken, sőt van úgy, hogy egész évben kinnt van. Magyar termékeket vásárolok, van amit közvetlenül a termelőtől. Nem igazán járik hipermarketekbe, inkább a hazai kisvállalkozások boltjaiban vásárolok. Büszke vagyok a magyar unikumokra. Szeretem a hazámat. Utálom az mszp-t.

Én sem szeretném, ha eladnák a magyar földet, és kizsákmányolnák a magyar népet.

De azért azt nem állítanám, hogy az elmúlt 20 év egyformán rossz kormányokat hozott.


Olyan nagy lenne a különbség?

2010. márc. 2. 17:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!