Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A múlt héten sok kérdés...

A múlt héten sok kérdés fogalmazódott meg az mszp-fidesz nagykoalícióval kapcsolatban. A fidesz most tett egy lépést a jobbik felé. Vélemények?

Figyelt kérdés

A múlt héten sok kérdés fogalmazódott meg az mszp-fidesz nagykoalícióval kapcsolatban. A fidesz most tett egy lépést a jobbik felé. Vélemények?

Főleg a jobbikosok véleménye érdekelne, hiszen ők nyertek nagyot a fidesz bemocskolásából (aminek szokás szerint semmi alapja sem volt).

[link]


2010. márc. 2. 17:13
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

"egy fikarcnyival nem lenne kulonb mint Mszp"

Na pont ez az, amit egy kiábrándult mszp-s mondana...

2010. márc. 2. 17:54
 22/48 A kérdező kommentje:
ÉS hiszem, hogy egy mszp-s is megtérhet. A rokonságból sokan lettek nagy mszp-sből, nagy jobbikosok úgy, hogy teljesen nemzeti érzelműek lettek, stb.... Na ők pl. sohasem voltak azok a tipikus mszp-sek, és elhiszem róluk, hogy megváltoztak. De vannak olyanok, akikről nem....
2010. márc. 2. 17:56
 23/48 anonim ***** válasza:
En mondtam hogy egy fikarcnyival nem lenne kulonb a Fidesz...mindemelett allitom neked hogy mindig is eliteltem az mszp-t..Abban az egyben talan egyeterthetunk hogy az Mszp-helyett barmi jobb lett volna.Akarmi..meg talan valami roma Part is.Azok nem dongoltek volna igy a foldbe a nepet.
2010. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

17:50

Ezek az elvek benne voltak, lesznek a fidesz programjaiban is. Csak ezeket nem olyan egyszerű megvalósítani. Éppen ezért leszek kiváncsi a jobbik tevékenységére. Ha tényleg mindent úgy csinál, ahogy mond, és az esetleges hasonló eelképzelésekben támogatja is a fideszt, akkor a 2014-től szerintem egyértelműen ők lesznek kormányon. Így lenne egy radikálisabb párt, a jobbik, és egy demokrata párt, amilyen a fidesz. Az mszp-t eredményei meg talán majd a 0-hoz konvergálnak végre....

2010. márc. 2. 18:05
 25/48 A kérdező kommentje:

És szerintem a fideszes szavazók 90%-a így gondolkodik, ezért sem értem mire fel ez a nagy ellenségeskedés...

Nehogy a végén még ismét az mszp nyerjen....

2010. márc. 2. 18:07
 26/48 anonim ***** válasza:

Meg valami...Tegyuk fel annak idejen volt 5 millio Mszp szavazo,amirol te beszelsz hogy valodi Mszp-s az kb ebbol mindossze 50 ezer lehet vagy attol kevesebb.Jusson el a tudatodig hogy az emberek tobbsege arra megy amerre fujja a szel.Ha a Tv azt mondja hogy ez a jo akkor szegeny embernek akinek nincs mas modszere a felvilagosodasra azt mondja hogy igen az a jo, mert a tv azt mondta.

Pl.elo pelda erre a noverem{ezert nagyon lecseszne}...Annak idejen 2002-ben azt mondta hogy mennjunk szavazni az Mszp-re mert elegunk vana Fideszbol...Mi csak neztunk ra hogy mi a baja ennek?

Most Fidesz szavazo...Arra megy amerre lokik szerencsetlent.Nem farasztom magam vele majd elobb utobb eleri ot is az igazsag szele.

2010. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

18:08. Értem, és egyet is értek.

Az mszp szavazóbázisa szerintem 3 rétegből áll:

-akinek haszna van abból, hogy az mszp kormányon van.

-akiket simán csak becsaptak, megtévesztettek, átvertek

-és azok, akiket semmittevőknek hívunk. Ide tartozik a nyugdíjasok többsége is. Az olyan emberek, akik 500ft segély/nyugdíjemelésért máris ott állnak nyálcsorgatva a gyurcsány/bajnai előtt. Az olyan emberek, akiket irányítani tudnak. Pont ezért akarták szétverni az oktatást is. Nem kell ide értelmes ember, csak birkák, akiket irányítani tudnak.

2010. márc. 2. 18:12
 28/48 anonim ***** válasza:
Ugy latom te tenyleg egy meghitt Fidesz szavazo vagy.Nem mintha le akarnalak beszelni valamirol is pusztan kivancsisagbol.Mit szolnal ha Fidesz tenyleg osszeallna mszp-vel?Mert ha nem lenne Jobbik en is Fideszes lennek de ha ez kiderulne valoszinuleg inkabb nem mennek szavazni.
2010. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

Természetesen ha a fidesz összeállna az mszp-vel, akkor a jobbikra szavaznék. Ez sztem elég egyértelmű a korábbi válaszaimból is. Nem vagyok fanatikus. Azok csak az mszp-sek között vannak.

De mért pont most higyjek az mszp-nak, mikor 8 évig folyamatosan hazudtak??? Honnan tudjam, hogy ez nem csak egy kampányfogás???

Ha a fidesz igent mont, akkor nyilván a jobbik fogja támadni (jogosan!) (és már most is támadta emiatt, h. nem reagált.), ha nemet, akkor meg az mszp fogja elmondani ismét mindenféle fasiszta, rasszista idiótának. Tehát mindenképpen a fidesz jár rosszul. Okosabb azt csinálni, amit csinálnak: hallgatnak. Ha úgy csinálnának, mint a jobbik, akkor az mszp szerint máris 2 szélsőséges pártunk, és ebben az esetben az mszp nyerne....

2010. márc. 2. 18:29
 30/48 anonim ***** válasza:
Nem rossz az elkepzeles habar szerintem egy oriasi bukas a Fidesz reszerol hogy nem reagal.{Tapasztalat}Oriasit nyomna a Fidesz elbizonytalanodott szavazoin ha kijelentene hogy semmi fele korulmenyek kozott nem ker az mszp-bol.De nem teszi,sajnos.Nem igaz az osszefuggesed hogy akkor tamadhatna az mszp fideszt hogy fasiszta meg mi...Ez mar lejart lemez senkit sem erdekel.
2010. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!