Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenki mindent jobban tud a...

Mindenki mindent jobban tud a gyik-en a politikáról, de miért?

Figyelt kérdés
Politikailag, gazdaságilag semmit nem tudó emberek szidják minden posztban a kormányt, mindenki megmondja a magáét. Nekem tűnik így vagy tényleg elég begyöpesedett emberek válaszát lehet csak itt kapni.

2015. jún. 29. 19:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

" ezzel az erővel a tiédet, mert ahogy látom, szerinted a kormányt nem lehet szidni."


konstruktívan vitázni hogy mi a jó meg mi a nem...

ezt kéne nem szidni a kormányt vakvilágba

2015. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy a kormány sokszor nagyon kiérdemli hogy szidják. Olyan korrupt és hazug a banda mint a franc. És sokszor már a látszatra se adnak.
2015. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%
ja az ellenzék szerint... úgy vettem észre sokkal korrektebbek mint a szockókáitok
2015. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Annyit mondok, hogy Simicska, Mészáros és a bontatlan trafik pályázatok. Ezek közül úgy érzem egyiken sincs mit magyarázni.
2015. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Akkor javaslom a szemészetet utolsó. Ha nem segít, akkor őt:

[link]

2015. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti
2015. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert mindenki saját érdeke/tapasztalata alapján áll hozzá a dolgokhoz.


Az átlag ember egy egyszerű teremtés. Ha megkapja azt amire vágyik, akkor hallgat, ha nem kapja meg akkor hangot ad a nemtetszésének. A mélyebb gondolkodás már nem az erőssége.


Hogy értsétek mire gondolok:

Ha egy ember minimálbéren tengődik, és folyamatosan azt látja, hogy az árak emelkednek, az életszínvonala azonban stagnál, akkor azt pont lefogja tojni, hogy a kormány mondjuk ép most mentette meg az országot egy esetleges államcsődtől.


A gazdag réteg az meg csak azt figyeli, hogy a pénze milyen irányban változik. Ameddig van pénz tankolni a böböst, addig nem érdekli, hogy mennyire megy tönkre az ország.


Mérlegelni senki nem tud. Nem gondolják végig, hogy mi miért történik. Az értelmesebb réteg az nem fog ide feljönni rikácsolni érvek nélkül szidni a kormányt. Ha egy hozzáértő idetéved, az észérveket fog felhoszni, tényekkel alátámasztva.

2015. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tőlem lehet szidni a kormányt, de alaptalanul illetve mit miért nélkül túlzásnak érzem.

Nem a fideszre szavaztam az utóbbi választáson, de belátom, hogy sokkal jobb mint az összes többi. Viszont lehet, h csak én vagyok megelégedve a mostani rendszerrel.

2015. jún. 29. 22:27
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy jobb mint a többi, még nem maga a tökély. Legalábbis nekem ez nem ad okot elégedettségre. Viszont az tény, hogy a Fidesz azért lehet még most is kormányon, mert nincs valódi ellenfelük. Ugye erre mondják, hogy "vakok között félszemű a király".
2015. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Elárulom, kérdező. Azért, mert akit nem korlátoz a tudás, bátran állít akármekkora ökörséget, hiszen nem ismeri fel, mit mond. Aki ért is hozzá, megválogatja a szavait, mert kényes a hitelére.

Egyébiránt valóban nem szidni kell a kormányt, mert az csak üres szócséplás, kizárólag a feszültség ideiglenes levezetésére jó. Egy két órára talán. A kormányt sürgősen eltávolítani, a károkozókat felelősségre vonni, a kárt megtéríttetni - ez jelentene valamit, de ehhez fel kellene ismerni a kormánypropaganda mondandójának lényegét. Széthúzás minden áron, mert úgy lehet ellenőrzés és gátlás nélkül ellopni az ország vagyonát (földeken, nemzeti parkokon, iparon és szolgáltatáson át mindent, ami eddig létezett).

2015. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!