Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lehet a fideszt megbukta...

Mivel lehet a fideszt megbuktatni?

Figyelt kérdés
A forradalom segíthet eltakarítani a fideszt a hatalomból ?

2015. júl. 1. 09:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
hülye kérdés: örülj, hogy van fidesz, legalább valaki viszi az országot, nem pedig belekormányozza üzbegisztánba...majomarcú
2017. máj. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Ha államcsődöt csinálnak, mert annyira szétlopták már az országot, és az EU-tól sem kapunk pénzt, szóval már nem lesz mit lopni, na akkor már maguktól fognak kotródni. Előtte már persze svájci bankszámlákra és egyébbe mentik a vagyonkájukat, kicsit meg is mossák addigra.


Az a kérdés, hogy mikor lesz ez, milyen nehézségekkel kell szembenéznünk utána, és ki és hogyan veszi át a hatalmat, hogyan tudja majd kezelni a krízist.

2017. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

" gigaberuházásokra költöttétek az ország pénzét, (hegy nélküli alagút meg völgy nélküli viadukt, 4-es metró, stb). Hiába figyelmeztetet a Fidesz, hogy ebből baj lesz."

Ebben a baloldali pártok is megosztottak voltak, én magam is elleneztem. Mindazonáltal a Fidesz is jeleskedik ebben: Paks2 (egyáltalán nem időszerű, hova ez a nagy sietség, miért nem vizsgálnak alternatív megoldásokat és titkolják a hatástanulmányokat? Összehasonlítási tanulmányról nem is beszélve.) De szintén ott az olimpia, a vizes vb, a számtalan stadion, a felcsúti kisvasút, sportmánia...

Figyelmeztetek, ebből még nagyobb baj lesz. Az EU-s felzárkóztatási támogatás nem a végtelenségig jár, és nem olyan természetes, mint a napsütés.

2017. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Igen,a forradalom valóban hatásos lenne,mondjuk ha soros pénzéből a baloldali pártok felbérelnének egy csomó sittes cigányt hogy kezdjenek el balhézni,ezt a nyugati média a megszokott hitelességével és abszolút reálisan bemutatná, a cia meg a moszad is besegítene mint 2006-ban nálunk meg aztán Kijevben és sok más országban is,akkor kénytelen lenne bevonulni a nato meg az ensz is békefenntartókat küldene,a szomszédos országok bejelentenék területi igényeiket amit nekünk már csak aláírni szabadna,és a megmaradt kis területen Budapest székhellyel megtennének egy demokratikus,baloldali kormányt. Na és ekkor végre hogy már befogadó és toleráns orszag lettünk,jöhetnek a szomáliai,eritreiai,pakisztáni,ál-szíriai menekültek akik majd fellendítik a gazdaságot, feljavítják a siralmas demográfiai mutatóinkat,megoldják a munkaerőhiányt és nem utolsó sorban kulturális sokszínűséget hoznak az életünkbe.

Szóval szerintem igen,így és ilyen következményekkel szerintem el lehetne zavarni ezt a tolvaj,csaló,nacionalista bandát akik csak a hatalom megtartásával vannak elfoglalva és nem hagyják hogy a baloldal kormányozzon helyettük! Pedig nem csak hogy mindannyian emlékszünk a sikeres baloldali kormányzásra hanem ahogy fentebb leírtam,sokkal demokratikusabb is lenne!

2017. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

A Momentum Mozgalom képes lehet leváltani a fideszt ?


Nekem Botka és Gyurcsány nem a legmegfelelőbb jelölt, inkább Fekete-Győr Andrást támogatom.

2017. máj. 29. 20:57
 36/37 anonim ***** válasza:

Azért meg nézném, melyik országban tudna megépülni a Paks 2.


Más országban összefognának a civilek és kézzel lábbal megakadályoznák.

2017. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
3-0-ra kikaptunk tegnap a ruszkiktól, mert nagyon kell a kedvezményes hitel a Paks2-re. Mi nem verhetjük meg az oroszokat, a Fradi nem verheti meg a videotont. Mi ez ha nem diktatúra ?
2017. jún. 6. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!