Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar egy bűnös nép szerint...

A magyar egy bűnös nép szerintetek?

Figyelt kérdés

Sokan támogatják a korrupt politikusokat az országban és még többen eltűrik a romlottságukat, ezért van ekkora nyomor nálunk.

De vajon a lakosság miért támogatja a bűnt, főleg ha ellene irányul?



2015. júl. 4. 13:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
A "bűnös" szó helyett inkább *buta szót használtam volna. Főleg azok akik választások előtt megkérdezik a másikat hogy kikre szavazzanak mert azt sem tudják ki van kormányon. Sajnos sok ilyen van.
2015. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem, bármennyire is akarják annak beállítani bizonyos körök!!
2015. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem buták, mivel nagyon is tudják, hogy akiket támogatnak, azok mennyit lopnak és mennyi embert megnyomorítanak, ennek ellenére csak azért is velük vannak.

Szerintem a magyarok egy nagyon is értelmes, ám ugyanakkor erkölcstelen nép.

2015. júl. 4. 14:05
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan, hogy "bűnös nép". Van bűn, vannak bűnös emberek, de kollektíven nincs ilyen.Aki ilyet el akar hitetni bármely néppel az gyalázatos, gonosz ember.
2015. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

nem hiszek a kollektív bűnösségben, de az tényleg megdöbbentő, hogy a társadalom elnézi a Fidesznek, amit művel


itt már nem is arról van szó, hogy a propaganda félrevezeti őket, mert nyílt titok, kb mindenki tudja, hogy a Fidesz milliárdokat nyúl le, de nem zavar senkit

2015. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 nanamdnr válasza:
Inkàbb nem mondok semmit mert belefulladok a gyalàzô ûzenetekbe. Nem tudom a vàlaszt...
2015. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"itt már nem is arról van szó, hogy a propaganda félrevezeti őket, mert nyílt titok, kb mindenki tudja, hogy a Fidesz milliárdokat nyúl le, de nem zavar senkit"


Pontosan erről beszélek, drága barátom.

Nem is, hogy nem csinálnak semmit, mert azt be lehet tudni gyávaságnak, de sokan egyenesen támogatják és védik is őket. Számomra ez az igazán felháborító.

2015. júl. 4. 14:09
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

"erkölcstelen nép" "bűnös nép"


- aki ilyeneket állít, morális hulla, és gyalázatosan bűnös.

2015. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Már miért lenne bűnös, aki elítéli a bűnt?

Nem szoktam hazudni, nem szoktam lopni másokat megkárosítva, sőt próbálok olyan életet élni, amivel a lehető legkevesebb embernek ártok.


Ennek ellenére én vagyok a gonosz, miközben harcolok a bűn ellen, még ha csak a figyelmet is hívom fel rá és nem pedig azok, akik másokat tönkretesznek és a számtalan csaholó kutyájuk?!


Pontosan erről beszéltem a kérdésben!

2015. júl. 4. 14:23
 10/27 anonim ***** válasza:

"Pontosan erről beszélek, drága barátom.

Nem is, hogy nem csinálnak semmit, mert azt be lehet tudni gyávaságnak, de sokan egyenesen támogatják és védik is őket. Számomra ez az igazán felháborító."


végül is igen, kb ez a helyzet, talán a legjobb szó a meghunyászkodó, mert aki nem meghunyászkodó, azt nem lehet kirabolni úgy, hogy ő még tapsoljon is a tolvajnak, minket magyarokat viszont - mint azt láthatjuk - ki lehet

2015. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!