Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ehhez mi szóltok?

Jobbikosok! Ehhez mi szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 5. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Ezt is ugyan úgy lenyelik, mint minden mást.
2015. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Hallottunk elég beszédet, nyilatkozatot, programot. Kétlem hogy a liberális búlvár valamelyik sötét kiforgatott bugyrából akarnánk informálódni. Már volt balszerencsém hallgatni Atv s vitát is, csak a szavakat tudják kiforgatni, egyértelmű miről van szó, de ott értetlenkednek hogy legyen mivel éltetni csodálatos társadalmukat.
2015. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jobbikosok hol vagytok?! A vezetőtök Iszlám párti!
2015. júl. 5. 14:58
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem olvastam végig, annyira látszik, hogy egyoldalú sárdobálás.


Tehát válaszolni sincs értelme, mert biztos vagyok benne, hogy számodra sincs igény arra, hogy normálisan körbejárd a kérdést.

2015. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#5: Nem pontoztalak le. De most megtettem mégis a 0%-ra. Tudod nem csak én pontozok ezen az oldalon.

"Hallottunk elég beszédet, nyilatkozatot, programot. Kétlem hogy a liberális búlvár valamelyik sötét kiforgatott bugyrából akarnánk informálódni. Már volt balszerencsém hallgatni Atv s vitát is, csak a szavakat tudják kiforgatni, egyértelmű miről van szó, de ott értetlenkednek hogy legyen mivel éltetni csodálatos társadalmukat."

Milyen liberális bulvár? Sajnos nem fogadod be a tényeket, az igazságot!

"Az iszlám az emberiség utolsó reménysége a globalizáció és a liberalizmus sötétségében" – idézi a Islametinfo.com nyomán Vonát a Moroccoworldnews.com.

2015. júl. 5. 15:12
 6/15 A kérdező kommentje:

#4: "Nem olvastam végig, annyira látszik, hogy egyoldalú sárdobálás.

Tehát válaszolni sincs értelme, mert biztos vagyok benne, hogy számodra sincs igény arra, hogy normálisan körbejárd a kérdést."

Látod, nem olvasod végig bevallod (tehát nem tájékozódsz) de azért engem oktatsz ki hogy normálisan járom-e közbe a kérdést???

2015. júl. 5. 15:13
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg nincs szó semmiféle liberális bulvárról, ugyanis a Mandiner fideszes, aztán ott van az a szomorú tény, hogy Vona valóban azt mondta, amiről szó van, de azért a lúgozott elméjű jobbikosok csak csaholnak a gazdinak, mert fájó lenne nekik beismerni, hogy miket nyilatkozik a Nagyvezír. :D
2015. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén szólva...


Sima lejáratócikk, ami az érzelmekre épül. Aki ezelőtt se szerette a Jobbikot, az e kapcsán is azt gondolja hogy "na lám, milyen igazam volt", aki pedig szerette a Jobbikot, annak nem ez az írás változtatna meg a véleményét...

2015. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

De amit te megadtál az egy szó kiforgató nevetséges szélsőségess cikk. Te ezt érteni? Mindegyik ,,érve" egy mondat kivéve, nem szövegösszefüggésbe értelmezve. És a gondolat menete is rossz.



Vona azt mondta, elítélik az Iszlám államot, ez hol jelenik meg a cikkben? Sehol mert egy félre értelmezett nevetséges liberális búlvár. Én se Kuruc infó elmondása szerint ítélem meg az MSZP t.

2015. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Idéznek egy oldalt ami idéz egy cikket az állítás "az utolsó reménynél" link a " [link] oldalra mutat ahonnan (Islametinfo.fr.)-t idézik és a kijelentés pontosan a jobbik angol nyelvű oldalán is fent van egy barikádos cikk idézéseként


konkrétan ezt "rövidítették le":

I declare that today the mankind’s last remaining bastions of traditional culture- experiencing the transcendent in everyday life- is the Islamic world. I say this as a Roman Catholic man.) Its success or failure, in the relation of the Islam and America/Israel is not as important for me as from the aspect of mankind. If Islam fails the lights will completely go out. There will be no foeman against the darkness of globalism. Then the history will really come to an end and there will be no happy end....

( [link]


Ami egy mezei globalistaellenes cikk, amiben az iszlám "kulturális tradicionális" azaz nem ateista társadalmat

dicséri, amibe bele illik az itthoni fellépése is a keresztény jelképekkel és a rovásírásos húzásokkal.

2015. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!