Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ehhez mi szóltok?

Jobbikosok! Ehhez mi szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 5. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

4-es vagyok:

Akkor had írjam le, hogy mire gondolt valójában:


"Az iszlám az emberiség utolsó reménye". Ezzel arra utalt, hogy bár más kultúra, de tiszteletre méltó, hogy az iszlám világ tartja magát a legstabilabban a konzervatív elvekhez. Arra te nem fogsz találkozni nagyszabású melegfelvonulással, szakállas nőkkel, multikultival. Ez csak és kizárólag erre utalt.


Ez az "arab meg orosz imádat" pedig nem több a szavak kiforgatásánál. Az egész csak arról szól, hogy a Jobbik stabil kapcsolatokat akar kialakítani a térségünkben lévő három hatalmi pólussal, hogy egyiktől se függjünk túlzott mértékben. Ezek pedig a németek, az oroszok és a törökök. Mivel az ország jelenleg teljesen a nyugati érdekszférában van, ezért jelenleg Brüsszel irányít minket. 30 éve még ugyanez volt a helyzet, csak Moszkvával.

A Jobbik külpolitikájának az a lényege, hogy kell egy közép-európai lengyel-magyar-horvát összefogás, továbbá stabil kapcsolatok a környéken lévő hatalmi háromszöggel. Tehát először is lazítani kell a nyugati és erősíteni kell a keleti és az iszlám kapcsolatokat.

Szóval nincs szó orosz meg arab imádatról.


Vona is azt mondta, hogy minden kultúra szép a saját földjén.

2015. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%

"Jobbikosok hol vagytok?! A vezetőtök Iszlám párti!"


Na és? Én meg napvallású vagyok. Most komolyan vallási okokból akarsz üldöztetni embereket?

2015. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ti akartok bevándorlókat importálni. :D
2015. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
pff. hogy mennyire unom ezt. nem vagyok vér jobbikos de a gabi elmondta, hogy minden kultúra szép, tiszteletre méltó a HAZÁJÁBAN. ennyit erről. amúgy ez a duma azért kell hogy meglegyen a jó kapcsolat a kelettel.
2015. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem nyitottam meg a linket, elég volt annak első szavát meglátnom: mandiner.


A fideszes média olyan alacsony szinten van, hogy valójában újságírásnak sem tekinthetjük. Na nem mintha a "liberális" médiumok vagy a jobbikos lapok olyan nagyszerűek, vagy akár csak szimplán jók lennének. Ezeknél azonban még - nyomokban - fel lehet fedezni valamiféle értéket, újságírói etikát.


A fideszes szolgáltatók már semmiféle értéket nem közvetítenek. Értelmes ember legfeljebb azért nyitja meg őket, hogy nagyot nevessen.


Itt megjegyzendő, hogy lassan átveszik a szatirikus politikai vicclapok szerepét. Egy ismerősöm osztott meg nemrég egy cikket, melynek tartalma az volt, hogy Vona Allahu Akhbar feliratú kocsival mászkál fel s alá. Balgatag módon először meg sem néztem, mit nyitok meg, a cikket olvasva abban a tudatban voltam, hogy ez a Hírcsárda, aztán látom, hogy a Lokál...

2018. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!