Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Demokratikus Koalícióban...

A Demokratikus Koalícióban mégsem mindenki olyan toleráns?

Figyelt kérdés

[link]


Az úr valóban, elég nyersen fogalmaz, egy képviselőtől ez nem méltó.


Viszont ,nem tudom mitől homofób egy olyan vélemény, ami a reproduktív, hagyományos, hetero kapcsolatot tartja normálisnak.A melegek toleranciát követelnek, de nem tarják tiszteletben a szabad vélemény nyilvánításhoz való jogot, és rögtön homofóbnak bélyegezhetnek bárkit, aki nem ért egyet az agresszív és provokatív viselkedésükkel.



2015. júl. 5. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem csak a DK-ban,attól hogy egy pártban vannak még nem kell azonos véleményen lenni minden kérdésben
2015. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne toleránsnak lenni? Fenntartom a jogot magamnak, hogy bárkit gyűlöljek.
2015. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Vicces, hogy már egy orvos szakmai véleménye is homofóbiának számít. Legközelebb kiderül, hogy a gravitáció sérti valamely kisebbség érzékenységét, és onnantól kezdve tilos lesz tanítani az iskolában, meg szegény Newtont "rehabilitálják"...
2015. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Abba a szűk kisebbségbe tartozom, akik nem rühellik Gyurcsányt, de itt most egyedül ő az aki intoleráns. Lényegében ki akarja zárni, mert máshogy gondolkodik. Mi ez ha nem liberálfasizmus?


Viszont ez egy árnyalt dolog, egyrészről megvetem amit tett, de bizonyos szempontból nézve érthető, hiszen a DK-s szavazók között sok liberálfasiszta van és ugyebár ha nem zárná ki szavazatokat vesztene.

2015. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Mi az, hogy nem toleráns?

Ha a náthás szerintem beteg, akkor én nem vagyok toleráns?

Dehogynem.

Így van ez a melegekkel, nincs velük semmi bajom, de ha kérdeznek akkor betegnek tartom őket.

2015. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Az anyaméhben kapott különböző hormonok mennyiségen és arányán dől el, h valaki milyen nemi identitású lesz. A homoszexualitást betegségnek nevezni, nagyjából olyan színvonalú gondolkodás, mintha azt mondanám, ha valaki gyengébb testalkatúnak születik, az is betegség.
2015. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Homofób, heterofób, iszlamofób, hungarofób, zsidofób, vegafób, szőrösp*ncifób...

Annyi a lényeg, hogy akinek nem tetszik a pofája, az valami köcsög XY-fób.

Faßért nem lehet kussolni, elmenni dógozni, oszt nem egymást baßtatni egész nap?

2015. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Az anyaméhben kapott különböző hormonok mennyiségen és arányán dől el, h valaki milyen nemi identitású lesz."



Ezt a hülyeséget honnan szeded?

2015. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Czeizel Endre genetikus tudós is betegségnek tartja.

Akkor ennyi erővel ő is fóbiás...

Megjegyzem a fia is homoszexuális, azért kezdett el kutatni a témában. Ennyit erről.


Nyolcvanéves tudóst lehomofóboz pár tizenéves taknyos buzzancs. Ilyen világban élünk. Hát gratulálok.

2015. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!