Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok, hogy Lázár...

Ehhez mit szóltok, hogy Lázár János most megmondja az igazat?

Figyelt kérdés

[link]


Én igazat adok Lázár Jánosnak, tudom hogy ő Fideszes, de én egyetértek vele ezzel, hogy aki Gyurcsányt támogatja, az a Demokratikus Koalíciót támogatja. Én Vona Gábort támogatom, és a Jobbikot is támogatom. Azt tudom hogy a Jobbiknak a gazdasági politikája baloldali, de ez engem nem érdekel, engem az érdekel, hogy a Jobbik is elmondja majd az igazat, hogy a Fidesz és a Demokratikus Koalíció rosszban sántikál :D Ehhez mit szóltok ?



2015. jún. 4. 17:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Az én lengyel barátaimmal támogatjuk a Jobbikot, mindenben támogatjuk a Jobbikot. A Jobbik egyszer lefogja győzni az aljas Fideszt és a Gyurcsány pártot.
2015. jún. 4. 17:29
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Majd ha beengednek a dohányboltba, akkor politizálj, fiam.

Egyébként magát a konkrét szituációt nehéz átlátni, de a fidesz és az Európai Bizottság közül inkább a másodiknak hiszek.

2015. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a dohányboltok feleslegesek, állandóan kirabolják, és a végén meg elkapják őket.
2015. jún. 4. 17:35
 4/7 A kérdező kommentje:
A Jobbik sosem támogatta a dohányboltokat és a trafikokat, én megszüntetném ezeket, és mást nyitnék helyettük :D
2015. jún. 4. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a videót, az elején lesz erről szó.

https://www.youtube.com/watch?v=3oaw_h19-Zs

2015. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sok holokausztot ismerek, és el is ismerem ezeket.
2015. jún. 4. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:

"engem az érdekel, hogy a Jobbik is elmondja majd az igazat, hogy a Fidesz és a Demokratikus Koalíció rosszban sántikál :D"


Ezt szeretnéd hallani, vagy valóban ez az igazság? Nem mindegy!


"aki Gyurcsányt támogatja, az a Demokratikus Koalíciót támogatja"


Igen? És mi ezzel a gond? Ugyanúgy joga van hozzá az embernek, mint neked a Jobbikot meg Vonát támogatni...

2015. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!