Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne a kormányváltó...

Ez lenne a kormányváltó Jobbik? Kb 500-1000 embert sikerült összeszedniük tüntetni Debrecenbe.

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 5. 19:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

14:59

Egy képpel sokféle hatást lehet kelteni. Tízezres tömegről is lehet olyan képet készíteni, h az kevésnek tűnjön, és fordítva.

Az általad linkelt képen pedig még csak nem is tűnik úgy, h 500-nál többen lennének. Máskülönben azt az alfahír úgyis megírta volna.


Azt nem tudom milyen bulvárra gondolsz. Én nem linkeltem semmit, legfeljebb egy alfahírt, de csak mert rájuk hivatkoztál.


Az pedig tényleg vicces, ahogy próbálod megmagyarázni, h egy politikai pártnak milyen jó, h kevesen vannak a tüntetésein.

2015. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Tiszta hülye vagy, beszélek egyről, aztán arra nem tudsz semmit írni érdemben, süketelsz össze vissza.


Az alfahíren 1000nél is több emberről beszéltek.


És én írtqm olyat hogy a Jobbiknak jobb ha kevesen vwnnqk ott? Nem látom értelmét hogy veled vitatkozzak, mert csak süketelsz, és egy két mondatot félre értelmezel.

2015. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

15:21

"És én írtqm olyat hogy a Jobbiknak jobb ha kevesen vwnnqk ott?"


Azt írtad, h nem akartak nagy tüntetést. Eddig azt hittem, h a tüntetéseknek pont az a lényege, h minél nagyobb legyen, minél több résztvevővel. De most felvilágosítottál, h a Jobbiknál ez nem így van. Tehát nem azért voltak kevesen, mert alig érdekelt valakit a téma, hanem mert a Jobbik nem akarta, h sokan legyenek. Világos.


"Az alfahíren 1000nél is több emberről beszéltek."


Hol írja ezt az alfahír?

2015. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Fogd fel, túl hülye vagy ahhoz hogy veled bárki is beszéljen. Képtelen vagy 2 mondat között összefüggést kapni, mit akarsz??



Nem vett részt a szervezésben maga a párt elnök se. Ha nagy tüntetést akart volna, elment volna. De ő nem akart szervezni oda demonstrációt. Nem ellenezte, de nem is támogatta.

A pártnak csak 1-2 tagja volt jelen, a többieknek más dolga volt. Nem tartották fontosnak ezt a tüntetést, ezért nem segítettek összeszedni tömegeket. De ugyan akkor nem is tartották feleslegesnek, de nem látták szükségét annak hogy oda menjenek s akár 100.000 et szedjenek most össze. Ha ez lett volna a cél akkor minden tag oda állt volna. Nem csak 1-2. De ha minden egyes mondatot így végig kell neked magyarázni, mi értelme veled veszekedni? Fel se akarod fogni amit írok csak kiforgatod. Vagy egyszerűen hülye vagy szövegösszefüggésben értelmezni dolgokat. Ezt teszi az egész baloldali sajtó.

2015. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
71%

Mondtam, h a végén megmagyarázod, h a Jobbik nem is akarta, h sokan menjenek el. Hiszen ez a tüntetés lényege: minél kevesebben legyenek. Nem igaz?


Te amúgy tényleg elhiszed amit írsz?

2015. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
6%
Süket vagy mint egy segg
2015. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
45%
Jólvan Tercike, wowozál inkább..
2015. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mára már ennyi embert sem tudna ez a hanyatló párt összeszedni.
2017. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!