Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek A kormányváltó...

Szerintetek A kormányváltó erőben melyik pért volt a "legkisebb rossz"?

Figyelt kérdés
Konkrét neveket kérek.

#FIDESZ #MSZP #Jobbik #LMP #MLP #Együtt PM #Kormányváltó erő
2014. ápr. 12. 19:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*párt
2014. ápr. 12. 19:56
 2/11 anonim ***** válasza:
Együtt-2013, Bajnaival. Indoklást nem kértél, priviben adok, ha kell.
2014. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak a pártra voltam kiváncsi. Köszi a választ :)
2014. ápr. 12. 20:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy én is úgy gondolom. #1
2014. ápr. 12. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:
úgy egybe az egész rossz :) A legkisebb szerintem Mesterházy, a többivel nem lehet választást nyerni.
2014. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Bajnai emberileg nem jön be. Szobrokat döntöget, a TVbe nagyképűen kijelentette néhány hónapja, hogy miniszterelnök lesz (aztán végül még csak miniszterelnök jelölt se lett), aztán a végén nem gratulált a nyertes pártnak. Meg ott van még az a libás incidens. És mi az, hogy egy párt arra épít, hogy ha valaki le akarja váltani Orbánt akkor rá kell szavaznia? Mintha nem is lenne más alternatíva.


Ennek ellenére szerintem is az Együtt2014-PM lett volna a legkisebb rossz, ők talán konyítanak valamit a gazdasághoz. Mármint az Összefogás pártjai közül.

2014. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mi a véleményetek a Magyar Liberális Pártról?

Én nekem nem szimpatikusak, de kíváncsi lennék a véleményetekre.

2014. ápr. 12. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a PM volt benne a legkisebb rossz.


LibPárt: Fodor vissza szeretett volna kapaszkodni az uborkafára.

2014. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

#6 Iszonyatosan alul/félre vagy informálva, esetleg nagyon elfogult vagy.


Érveim:

"Szobrokat döntöget"

- Semmilyen szobrokat nem döntögetett, egy ellenzéki rendezvényen vett részt, ahol hungarocellből készítettek egy Orbán "szobrot", és Sztálinéhoz hasonlóan azt "ledöntötték". Bajnai erről nem tudott előre, pláne nem is ő döntögette, és nyilvánosan el is határolódott ettől a szobordöntögetéstől.


"TVbe nagyképűen kijelentette néhány hónapja, hogy miniszterelnök lesz (aztán végül még csak miniszterelnök jelölt se lett)"

- Link? Ilyesmiről nem tudok, és elképzelni sem tudom.

Ne olyant küldj lehetőleg, amin egy névtelen újságíró, szerkesztő ezt adja a szájába, hanem amikor tényleg ezt mondja!


"aztán a végén nem gratulált a nyertes pártnak."

- Én úgy emlékszem, de ebben lehet, hogy tévedek, hogy az E-PM-nél, a vereség utáni első megszólalásán gratulált, de legalábbis elismerte a vereséget. Mesterházi volt aki azt mondta, hogy nem tud gratulálni, és nem is akar. Amikor már az ellenzéki összefogás vezetői együtt voltak, akkor már nem gratulált még egyszer, ez tény.

A választási törvények módosítása egyébként eléggé a Fidesz javára döntötték a választást, és nagyon sok visszaélés volt a Fidesz részéről, de a kérdés nem erről szólt, tehát erre most nem térek ki.


"Meg ott van még az a libás incidens."

- Ezt hogy érted? Ez alól ő ugyanis alaposan tisztázta magát nyilvánosság előtt. Más kérdés az, hogy sokan nem akarják meghallani az igazságot, inkább hazugságot szajkózzák.

https://www.youtube.com/watch?v=s-RHVdg7qe0


"És mi az, hogy egy párt arra épít, hogy ha valaki le akarja váltani Orbánt akkor rá kell szavaznia? Mintha nem is lenne más alternatíva."

- Ebben a kérdésben is egy hatalmas ferdítés van. Először is nem EGY párt "épített" erre, hanem több párt összefogása. Másodszor pedig ez egy megalapozott tény volt hogy ez az összefogás volt csak esélyes a kormányváltásra. Ha csak a parlamenti pártokat nézzük, akkor kik lettek volna még, akik szóba jöhettek volna? Az LMP, amelyik a bejutáshoz való küszöbnél bukdácsolt, mindvégig kétséges volt a bejutása? Netán a Jobbik, amelyik szintén gyengébb volt náluk, ráadásul a programjuk ezer sebből vérzik?!

Vagy a sok biznisz pártra, amelyekről eddig semmit sem lehetett hallani?


Egyébként szerintem is az Együtt-PM volt a legjobb.

2014. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!