Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bevándorlók egyre többet...

A bevándorlók egyre többet akarnak?

Figyelt kérdés

[link]


A következő meg az lesz, hogy mecsetépítéseket követelnek, mert nem tudják gyakorolni a vallásukat.

Miből épülne meg a mecset?A magyar adófizetők pénzéből, akiknek többsége a hátuk közepére sem kívánja a bevándorlókat.



2015. júl. 6. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Tájékoztatlak, hogy nemrégiben szó volt arról hogy Budapesten mecset épül. De még csak annyi biztos hogy tárgyalnak róla.
2015. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

Én meg tájékoztatlak, hogy már megépült.

[link]

2015. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
#2: Nem a meglévőkről van szó. Hanem amit akarnak MÉG. Ugyan is a kérdező: "A következő meg az lesz, hogy mecsetépítéseket követelnek"
2015. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

A mecsetépítéssel nincs gond, miért ne lehetne mecsetjük?


Az a gond ha ingyenélők és semmittevők.

2015. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

1) A demagóg cikk könnyű ismérve: egyolalúan tájékoztat. Arra már lusták voltak, hogy megkérdezzék a családot vagy magukat a külföldieket, csak egy politikus fészbuk posztja alapján írtak cikket. Grat a minőségi munkához.


2) Mecset: nem minden külföldi muslim, és nem minden muszlim külföldi.


3) Követelnek: Követelni szabad, engedni nem kötelező. magánpénzből meg miért ne épülhetne? Mecset lehet egy lakás is, nem feltétele a vallásgyakorlásnak.

2015. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi a francnak akarnak mecsetet? Arról volt szó, hogy nem maradnak itt. Ha tényleg békével jöttek, akkor ne akarjanak ilyeneket, telepedjenek le, és éljenek nyugodtan.


Ennyit arról hogy békével jöttek...

A sok libsi mondta, hogy szegények csak menekültek, meg sem fordult a fejükben, hogy esetleg területet foglalni jöttek. Az összeset vissza kéne költözteti oda, ahonnan jöttek! A hülye libsik pedig még a falat is ellenezték. Ilyenkor nagyon fel tudom húzni magam. Remélem az muszlimok első dolga az lesz, hogy szétvernek egy melegfelvonulást...

2015. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

"Ha tényleg békével jöttek, akkor ne akarjanak ilyeneket, telepedjenek le, és éljenek nyugodtan.


Ennyit arról hogy békével jöttek..."

A béke és a mecset az milyen ellentétben van egymással? Kicsit fogalomzavarban szenvedsz, úgy érzem.


Hidd el, én azért sem vagyok oda, hogy tele vagyunk templomokkal, amiknek a fenntartását az adófizetők pénzéből finanszírozzák. Mégis vannak templomok dögivel. Meg most az álkeresztény szarságot is lenyomják a torkunkon.

2015. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még ha objektív hírforrás lenne, akkor is azt mondanám csak, hogy ez várható akkor, ha a kormány nem megfelelően kezeli a menekültek ügyét.


A mecset nem rakétabázist jelent, vagy egy rossz hírű konyhát, ahol kondérban előző éjjel elrabolt gyerekeket főznek levesnek.

Ott imádkozni szoktak, és hazánkban tudtommal vallásszabadság van. A muszlim hitet miért is kéne eldobniuk, ha ide, vagy Magyarországon keresztül más országba mennének?! Még talán jobban meg is békélnének. Hidd el, nem kell nagyon sok pénz egy mecsethez, és nem feltétlenül hatalmas nagy tornyos épületekre kell gondolni (bár rengeteg keresztény templomra megy sok milliárdos állami támogatás). Van egy nagyon jó igaz keresztyén barátom, mindkét szülője református lelkész, ő maga mondta, és szerintem ez a szülei állásfoglalása is, hogy egy hitközösséget, gyülekezetet, stb. sem kellene államilag támogatni, ha nem tudja fenntartani magát a közösség, akkor ott gond van. Sokkal fontosabb problémának tartja viszont, hogy a Fidesz (pedig korábban az egész család fideszes volt) beleszól a hit/vallási ügyekbe.


(Egyébként ez van akkor, ha az embereknek nincs meg az alapműveltségük más kultúrákkal, vallásokkal kapcsolatosan.)


A honfoglalás előtt szerinted a Kárpát-medence lakatlan terület volt, és mi meg békével jöttünk, nem portyáztunk, stb.? Nem hadakoztak folyton még a királyaink is? Tanulj egy kis történelmet több irányból is, ne csak a kurucinfosról, és gondolkozz el - ha képes vagy rá.

2015. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"2) Mecset: nem minden külföldi muslim, és nem minden muszlim külföldi."


Nagyot tévedsz. Minden egyes idejövő menekült/bevándorló kivétel nélkül mind muszlim.


"3) Követelnek: Követelni szabad, engedni nem kötelező. magánpénzből meg miért ne épülhetne? Mecset lehet egy lakás is, nem feltétele a vallásgyakorlásnak."


A híres fideszt 30 ezer meleg libsi eltántorítja a céljától, azt hiszed, hogy ha a fidesz nem akarna engedni, akkor a sok libsi nem tudná rávenni, hogy fogadják be őket?

2015. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A béke és a mecset az milyen ellentétben van egymással? Kicsit fogalomzavarban szenvedsz, úgy érzem."


Mert a békés bevándorlók rögtön szentélyeket követlenek maguknak... persze, így szokott ez lenni. Nem is tudom, én úgy vagyok vele, hogy ha valahova elmegyek élni, akkor nem fogok vallási szentélyek építését követelni az országtól.


"Hidd el, én azért sem vagyok oda, hogy tele vagyunk templomokkal, amiknek a fenntartását az adófizetők pénzéből finanszírozzák."


A templomok finanszírozásának nagy részét azok az illetők végzik, akik folyamat misére járna, és adakoznak. A másik részét pedig az állam egészíti ki.


Ha nem akarsz templomba járni, akkor nem kell, és nem kell a te pénzedből sem fenntartani. Egy fityingedbe nem kerül.


"Mégis vannak templomok dögivel. Meg most az álkeresztény szarságot is lenyomják a torkunkon."


Elmondanám, hogy a muszlim vallás és a kereszténység között szinte semmi különbség. Mind a két vallás 1 istenben hisz, aki mindenható, végtelen, stb stb...

Mindkét vallásban ugyan azok a dolgok vannak megtiltva. Annyi, hogy a muszlimok szigorúbban lépnek fel a bűnök ellen, és jobban megkövetelik a vallást.

Ennyi. Ennyi a különbség. Mert a kereszténység megköveteli, hogy ne kívánd más nőjét, a muszlimok pedig egyszerűen megakadályozzák azzal, hogy bekötött hajjal, és jól alaposan felöltözve kell lenniük.

Kb ennyi a különbség. Az egész keresztény-muszlim ellentét egy gerjesztett dolog. Mint a középkorban, hogy két TELJESEN ugyanazon vallású egyházak egymásnak mentek, közben az emberek rá sem jöttek, hogy csupán a két egyház között annyi a különbség, hogy más a nevük. Ennyi. Érdekes, hogy a muszlimok pont a keresztényekre haragszanak, akik ugyan abban hisznek mint ők, ugyanúgy imádkoznak az egyetlen istenhez, ugyanúgy szerényen élnek (legalábbis az igazi hívők), közben van egy folyamatos gerjesztés, ami egymásnak uszítja őket, pedig szerintem egy keresztény és egy muszlim tökéletesen kijönne egymással. Hiszen gyakorlatilag ugyanarról a vallásról van szó, csak más az egyház neve. A keresztény és a muszlim egyházat simán lehetne egyesíteni.


Tehát aki a legrosszabbul fog járni a muszlimok beengedésével, azok azok a személyek lesznek, akik nem hívők. Mert egy hithű keresztény mit fog érezni abból, hogy keresztényből muzulmán lett? Azt, hogy más szöveget kell mondania imádkozásnál, és néhány szokás más lett. De kb semmi mást. Aki viszont nem hívő, annak meg kell szoknia ezt az egészet.

Úgyhogy ha valaki nem vallásos, akkor nagyon pórul fog járni, ha beengedi őket. Mert egy keresztény inkább átkeresztelkedik muszlimra, minthogy hagyja, hogy lemészárolják egy vallási háborúban az országot. Éppen ezt kihasználva a muszlim vallás sokkal gyorsabban tudna terjeszkedni, ha összefogna a kereszténységgel. Ráadásul a muszlimok Jézust elismerik prófétának.

2015. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!