Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz belátható...

Szerintetek lesz belátható időn belül népszavazás a vasárnapi boltbezárásról?

Figyelt kérdés

Vagy már mindenki beletörődött, és már senkit sem érdekel?

Nagyon elhallgatott minden a témával kapcsolatban, ezért érdekelne, hogy még mindig cél-e a népszavazás erről, vagy már nem?



2015. júl. 7. 08:28
1 2 3
 11/28 Duenna ***** válasza:
0%
10-es! Akkor nézzél utána jobban!
2015. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk sincs nyitva egyetlen kisbolt sem vasárnap, pedig egy 30,000-es városban lakunk.

De az a 2.500 dolgozó, aki emiatt elvesztette a munkáját, hol talál helyette másikat? Ez sokkal fontosabb, mint az, hogy hol vásároljak vasárnap.

De a Balatonon 2 CBA nyitva lesz, mert a Polgármester piaccá nyilvánította a területét, mert a parkolójában piac működik.

2015. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Duenna ***** válasza:
0%

9-es! A Tescoba be tudsz vásárolni pénteken és szombaton. Ami lemaradt, azt meg tudod venni a kisboltban is. Sok kisboltban már bankterminál is van, tehát tudsz fizetni kártyával is. Én a isten háta mögötti kistelepülésen lakom, és a kisboltunkban van bankterminál, tehát még készpénzt sem kell vinni, ha esetleg nincs nálam.


Paksról, meg minek tartani népszavazást, sokan azt sem tudják, eszik-e vagy isszák az atomenergiát! Ők mi a fenét döntenének el ilyen magas szakmai kérdésekben?

2015. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Duenna ***** válasza:
0%
12-es! 1.) Szerintem jobban szét kellene nézned a lakhelyeden! 2.) Nem veszítették el az állásukat, mert visszavették őket! Csak riogatták a kormányt és az embereket!
2015. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%
#13: "Duenna" neked nem kell bemutatkozni. Múltkor olyan alpári üzeneteket írtál hogy inkább maradj csendbe. Most sem csalódtam benned! Te se mond meg nekem hogy mikor vásároljak! ("A Tescoba be tudsz vásárolni pénteken és szombaton.") Majd én eldöntöm!
2015. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Na, megjott az elso fizetett fideszdroid.
2015. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon elszomorító, hogy a kormány mondvacsinált és nevetségesen szánalmas indokokra hivatkozva ilyen egyoldalú döntést hoz, hogy vasárnap ne lehessenek nyitva a boltok, ezzel próbálnak kedvezni a haveri CBA-nak, és akkor még vannak emberek, melyek ujjongva tapsolnak az ötletnek, és a felháborodó embereket degradálják le.

De most komolyan, nektek ennyire nem baj, ha a kormány beleszól az életetekbe, még ha csak egy ilyen dologról is van szó? Ausztriában népszavazást tartottak róla, és elsöprő többséggel az a vélemény nyert, hogy nyitva lehessenek a boltok vasárnap is. Ne a kormány döntse már el, hogy én mikor mehetek boltba, mikor nem, ráadásul képesek voltak kijelenteni, hogy a vasárnapi boltbezárások miatti elbocsájtások nem a kormány felelőssége. A pofám leszakad!

Komolyan itt egyes emberek még annak is tapsolnának, ha bevezetnék azt, ami most van Venezuelában: hetente 2-szer lehet boltba menni, aztán szevasz. Pont. Többször nem, mert a kormány azt mondja.


Ilyen hülyeségre hivatkozni, hogy legyen együtt a család, ez is csak tipikus hülyének nézése a népnek, hogy a CBA-t juttassák előnyökhöz. Ezek miatt is gondolja már egyre több ember azt, hogy elmegy az országból, mert itt olyan abszurd hülyeségek is előfordulnak, hogy az ember csak a haját tépi, és akkor még vannak, akik asszisztálnak és tapsolnak is hozzá. Utána meg csodálkoztok, hogy már csak röhögni tudnak rajtunk.

2015. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Duenna ***** válasza:
0%
A zs-k szombaton nem dolgoznak, de a keresztényeket vasárnap dolgoztatnák, mikor a keresztényeknek a vasárnap a pihenőnapjuk, amikor a családjukkal lehetnének. Erről ennyit.
2015. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Duenna ***** válasza:
0%
15-ös! Én nem szoktam alpári módon írni! Ha meg igen, akkor az illető nagyonis megérdemli! És igenis, a többség mondja meg, hogy a kisebbség mit csináljon! A többség igénye az volt, hogy legyen vasárnapi zárvatartás a multinacionális üzletekben! Pont . ha nem tetszik, húzzál el nyugatra, ahol szintén vannak zárva üzletek, csak az már neked nem számít, csak az, hogy Magyarországon le ne legyenek! Nem te fogod meghatározni, amit észrevetted! Vedd észre magad!
2015. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%

#19: "de a keresztényeket vasárnap dolgoztatnák, mikor a keresztényeknek a vasárnap a pihenőnapjuk, amikor a családjukkal lehetnének. Erről ennyit."

Figyelj, sok keresztényt ismerek aki dolgozna vasárnap! És ne add az álszent dumát! Pénzből élnek ők is, és sok fiatal most nyáron a Tescoban dolgozik!


És amúgy ha az apuka meg mozdonyvezető vagy mentős (sorolhatnám még), akkor hogy van együtt a család?! Benyalod a dumát nagyon, közben gondolkozni nem tudsz.


"ha nem tetszik, húzzál el nyugatra..."

Te meg ha nem fogadod be a másik véleményét, húzz el a búbánatba! Nekem ne privátozz meg feszeng itt. Az "isten háta mögötti kistelepülésen" (így írtad ahol laksz) lehet ez a menő, mert ismersz mindenkit. De ajánlom az utcán is ekkora szád legyen!!!!

2015. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!