Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól besz. Vat bennünket az...

Jól besz. Vat bennünket az Eu, eben is?

Figyelt kérdés
Mindenki azt várta hogy majd az Eu megoldja a külföldre szakított magyarság sorsát. De csak most jönnek rá az okosok hogy ez pontosan fordítva lesz! Példa erre a Szlovákok kisebbség ellene politikája, ami minden józan felfogás szerint embertelen és minden Eu s jog szerint, minimum aggályos. Viszont pontosan ezt csinálták pld a franciák vagy az angolok is a kisebbségeikkel, így nem lenne szerencsés a számukra ha ezt szóvá tennék, és ezért nem is teszik. Így viszont nagyon kellemetlen helyzetbe kerülhetünk, hiszen a környező összes ország ezt fogja követni. Ez viszont beláthatatlan következményekkel járhat, a jövőben. Nem kell mindenkinek kedvelni Morvait, de ő már megtalálta a megoldást, amiben támogatni kellene. A lényege hogy a magyar kisebbség speciálisan vált azzá, és nem a kisebbségi, hanem az emberjogi nemzetközi egyezmények alapján lehessen kezelni az ügyeket.
2010. márc. 3. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi ebben
2010. márc. 3. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:

emberjogi nemzetközi egyezmények alapján lehessen kezelni az ügyeket.


Ezt kifejtenéd? Nem értem hogy lesz ebből megoldás.

2010. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyszerű!

Abban nem lehet megvádolni az angolokat, hollandokat, franciákat, hogy ugyan ezekkel a precedensekkel éltek az ő kisebbségükkel szemben is! Illetve más plénumok alá tartozik.

2010. márc. 3. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Az EU nem szeretetszolgálat, nem fogja megoldani a problémáinkat. Minden jogvédő azt védi, ahová húz a szíve, mi meg egyedül vagyunk. Vagy talpra áll a kissebségben élő magyarság, vagy szép lassan eltűnik. Bár szeretem Magyarországot, de sokat nem várok tőle. Az összetartással és az élni akarással már csak a történelemkönyvekben találkozunk. Tisztelettel, egy felvidéki magyar.
2010. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az EU nem szeretetszolgálat, nem fogja megoldani a problémáinkat. Minden jogvédő azt védi, ahová húz a szíve, mi meg egyedül vagyunk


Te mennyire ostoba és tájékozatlan vagy!

Ott ülsz a Pc előtt és az ujjaidat agytalan topikolásra használod a fejed meg semmire.


Szerinted ezek mik?

[link]

[link]

[link]


Vagy szerinted a Genfi vagy a Hágai Bíróságokban csak rajzolnak a levegőbe!Egy agytalan komcsi vagy, és innen látszik hogy te mindent beveszel csont nélkül amit mondanak neked az az elvtársaid.

2010. márc. 3. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mi Genf és Hága meg az emberjogi charta, attól, hogy ezt belinkelted nem fogsz okosabbnak tűnni. Továbbra is fenntartom amit az előzőekben foglaltam. Ülj szépen le, tátsd nagyra a szádat és várd meg míg az EU belekanalazza a sült galambot. Rejtély, hogy honnan vetted, hogy kommunista vagyok. Ilyenre aztán nem utaltam a hozzászólásomban.
2010. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!