Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áder János miért nem szólal...

Áder János miért nem szólal fel a gyűlölet ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon elterjedt az országban a gyűlölet. Ez már nem normális amit egyesek más embertársai ellen mondanak és tennének. Nem vagyok bevándorlópárti és mielőtt jön valaki a "libsi vagy" szöveggel közölném Jobbikos vagyok. De ez ami itt meg már a nemzet szétrombolása, és ezt mi magunknak köszönhetjük, honfitársainkat szidjuk oda és vissza. Így akarjuk hogy a Magyar nemzet összefogjon bármiben is? Így hogy lesz az országnak jobb? Áder Jánosnak fel kellene szólalni az ügyben hogy kicsit észhez térjen minden oldal, hogy ez nem jó. Azzal hogy egymást gyűlöljük idehaza az meg nem megoldás a menekültekre és semmire! Csak a feszültségkeltésre!

Amúgy tavaly mikor a Kossuth téren a vajdasági magyarok vezetőjét Pásztor Istvánt leköpték, másnap ki tudott állni Áder János hogy ez így nem elfogadott, most nagyobb ügyben nem tud kiállni?!


2015. júl. 9. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Áder János is csak egy báb..
2015. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
0%
Igazad van...sajnos gyűlöl(köd)ni magyar...Az a baj, hogy az emberek nem tudnak tájékozódni...valaki kitalál egy gyülölködős hírt, akkor az istenbarma elhiszi, mert nem néz utána, illetve nem éri fel ésszel, hogy az nem így van...elhiszi, s hóhérért kiált, miközben az ilyen gyülöletterjesztőket büntetni kellene, amire van törvény is, csak nem alkalmazzák...
2015. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Áder és a korábbi elnökök is sokszor felszólaltak ennek érdekében, az egész nemzet képviseletében, de ez nem old meg semmit, inkább csak szimbolikus.
2015. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Az itt a baj, hogy állítasz dolgokat, de nem támasztod alá példával. Ki gyűlöl kit szerinted?
2015. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert gyűlöl felszólalni.
2015. júl. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a gyűlölködéssel, engem sokkal jobban zavar a 27%-os ÁFA. Ez ellen szólhatna már fel valaki.
2015. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Komolyan köszönöm a kérdést. Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a meglátással.
2015. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!